2019’da Nintendo Switch Mini’yi Başlatacak mı?

Nintendo, ev ve taşınabilir iş stratejisini geliştirmeye devam ettiği için Switch'in daha fazla varyasyonunu bekleyin.

Nintendo, ev ve taşınabilir iş stratejisini geliştirmeye devam ettiği için Switch’in daha fazla varyasyonunu bekleyin.

Yeni konsolun iyi durumda olduğunu söyleyen Citigroup mesajı, ancak ev vede taşınabilir oyun oynamak için herkes için çok büyük olduğunu vurguladı. Minami Munakata, Kota Ezawa ve Alicia Yap’ın da bulunduğu analistlere göre, Kyoto merkezli şirketin geçiş yılının Mart ayında 2019’a kadar daha küçük bir sürümünü yayınlamasını bekliyorlar.

“Buna göre, Nintendo’nun Switch’in daha hafif, özel bir avuç içi sürümü başlatacağını düşünüyoruz; muhtemelen Switch Mini olarak da anılmaktadır.”

Daha Fazlası


1 58

Nintendo onlarca yıldır oyunculara iki farklı donanım seti satın alarak milyarlar kazandırıyor: biri evde Wii gibi oynamak ve diğeri 3DS gibi hareket halindeyken oynamak . Nintendo’nun iki oyun stilini tek bir hibrid tasarıma dönüştürme hamleleri tarafından övdü ama aynı zamanda daha ağır olan Sony Corp.’un PlayStation 4 gibi diğer ev konsolları kadar güçlü olmayan bir makineyle sonuçlandı. 3DS’den daha kısa bir pil ömrü ile.

Nintendo hisseleri, şirketin Endüstri araştırmacısı NPD’den gelen verilere göre, şirketin geçtiğimiz ay sevkiyatı yapılan 906.000’den fazla Switch konsolunun bulunduğu video oyun sistemlerinin herhangi birinden daha ilk ay içinde daha hızlı sattığını söyleyen şirket, Cuma günü Tokyo’da% 2.1 yükseldi. Grup.

Citigroup analistleri, daha küçük Switch’in ne kadarının maliyeti olacağını tahmin etmediler, ancak Mart 2019’a kadar 12 ayda 6,7 ​​milyon adet satabileceğini tahmin ediyorlardı. Normal switch’in o zamana kadar 25,7 milyon adet satmasını bekliyorlardı. Raporda Citigroup, oyun üreticisini Cuma günü Nintendo’nun kapanış fiyatından% 36 daha fazla hisse başına 35.000 JPY hedefleyerek satın aldı.