Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Windows 10'un yıldönümü güncellemesi bu ay başı itibarıyla sunuldu

Windows 10’un yıldönümü güncellemesi bu ay başı itibarıyla sunuldu. Ancak güncellemeyi otomatik olarak yapamadıysanız, bu rehber videomuz yardımıyla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz..

windows 10 yıldönümü güncellemesi (Anniversary Update) bu ay başı itibarıyla sunulmuştu hatırlarsanız. Ancak Microsoft‘un güncellemeyi bölge bölge sunuyor olması dolayısıyla, hâlâ birçok bilgisayarda bu güncelleme otomatik olarak indirilip yüklenemiyor.

Daha Fazlası


1 59

Eğer siz de beklemeden hemen Windows 10 yıldönümü güncellemesini yüklemek istiyorsanız, rehber videomuza göz atmanızda fayda var.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Nasıl Kurulur?

İlk olarak bu bağlantıdan Windows 10 yıldönümü güncellemesini manuel olarak indirmeniz gerekiyor. İndirme tamamlandıktan sonra Windows Güncelleme Aracı, bilgisayarınızın uyumluluğunu test edecek ve daha sonra indirme işlemine başlayacak.

Bu Yazımızıda Okuyun; USB Bellekten Windows 10 Yükleme

İndirme işleminin tamamlanmasından sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız, yüklemenin tamamlanması için yeterli. Eğer bir dizüstü bilgisayara kurulum yapıyorsanız yükleme sırasında güç adaptörünün bağlı olduğundan mutlaka emin olun.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi rehber videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri