Google, Android 7.1.2 sürümü yayınlandı

Google, Pixel ve Nexus serisinde yer alan bazı cihazlar için Android 7.1.2 Nougat sürümünü yayınladı. İşte Android 7.1.2 Nougat güncellemesi hakkında detaylar ve sistem imajları!

Google bugüne kadar yayınlanan iki beta sürümünün ardından, nihayet Android 7.1.2 Nougat güncellemesini kullanıcılar ile buluşturmaya başladı.

En Güvenilir Android Telefon Hangisi?

Beta sürecinin son bulmasıyla birlikte geçtiğimiz günlerde Nexus Player ve Pixel C modelleri için Android 7.1.2 sürümünün dağıtımına OTA aracılığıyla başlayan Google, diğer modeller için ise bugün sistem imajını yayınladı.

Android 7.1.2 Nougat yayınlandı!

Android 7.1.2 Nougat güncellemesi Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 5X, Nexus Player ve Nexus 6P modellerini kapsarken, artık ömrünü doldurmaya başlayan Nexus 9 ve Nexus 6 güncellemeyi almıyor.

Daha Fazlası


1 64

Hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine ev sahipliği yapan Android 7.1.2 güncellemesi, parmak izi okuyucu deneyimini artırırken, Bluetooth bağlantısının daha stabil bir hale gelmesini sağlıyor.

Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Cihazlar

Google’ın yayınladığı sistem imajını cihazınıza nasıl yükleyeceğiniz hakkında bir bilgiye sahip değilseniz, yukarıdaki linkten hazırladığımız rehbere ulaşabilir ve adımları takip ederek kurulumu yapabilirsiniz.

:: Android 7.1.2 Nougat sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri