CV’niz İlan Sitelerinde Kaybolmasın

Merhaba arkadaşlar genel olarak türkiyede işsizlik tavan yapmış durumda ve insanlar internet yoluyla iş arıyorlar. Çoğu internet sitesine ilanlar, cvler bırakıyorlar ve artık haber gelirmi umuduyla beklemeye geçiyor insanlar. Şöyle bir internet iş ilanlarını gezerken gözüme bir site çarptı ve sizlerle paylaşmak istedim gerçekten kaliteli  bir site diyebilirim sizlere. Şimdi sizlere kısaca bahsetmek istiyorum.

Sitenin güzel bir amacı var. Tek tek ilan aramak yok! Tek tek başvurmak yok! Zaman kaybetmek yok! Binlerce şirkete ulaşmak yalnızca 2 dakika!Üstelik, CV’niz şirket yetkilisinin direkt e-posta kutusuna ulaşıyor. Ve binlerce aday arasından sıyrılıp ilgi çekme şansını yakalıyorsunuz.Buda  acaba nezaman haber gelir diye düşünenler için güzel bence.

Hadi gelin devam edelim.İlan yayınlamayan şirketlerin de CV bankasına girerek bu iş fırsatlarına ulaşma olanağı buluyorsunuz.İstediğiniz formatta hazırladığınız, kendinizi özgürce ifade ettiğiniz CV’nizi bir tıkla belirlediğiniz yüzlerce şirkete gönderebilirsiniz.

Özelliklede iş arayanlar için  iş ilanları  arayarak internette bir iş bulma umuduyla geziyorsunuz ve Randtsad sitesini farklı kılanda  başka adaylar arasından sıyrılma şansınızın olması!

Şahsi görüşüm CV’niz ilan sitelerinde bence kaybolmasın. Hakettiğiniz işi Randtsad’ın iş ilanları ile bulmanız daha kolay.

Peki nasıl yapabiliriz derseniz aşşağıda kısaca anlatmaya çalıştım lütfen dikkatlice okuyun.

Adım 1 – Sektör ve Şehir Tercihi

Sektör – Şehir – Pozisyon tercihlerinizi yapın.

Adım 2 – Şirket Tercihi

Daha Fazlası


1 44

Seçmiş olduğunuz şirketleri ve aracı kurumları görüntüleyin, dilediğinize ambargo koyun.

Adım 3 – CV Bilgileri

Önceden hazırladığınız ve kendinizi özgürce ifade ettiğiniz CV’nizi ve kapak mektubunuzu ekleyin.

Adım 4 – Kişisel Bilgiler

CV’nizin şirketler doğrulusunda daha basit bulunabilmesi amacıyla kısaca CV özet bilgilerini girin.

Adım 5 – Önizleme / Onay

Önizleme yapın, isterseniz kendinize numune CV iletin ve onaylayın!

Sonuç

Sonuç olarak Şunu belirtmeliyimki CV’nizi ve kapak mektubunuzu belirlediğiniz şirketlere gönül rahatlığı  ile ulaştırabilirsiniz.

Üstelik, CV’niz şirket yetkilisinin direkt e-posta kutusuna ulaşsın ve binlerce aday arasından sıyrılıp ilgi çekme şansını yakalayın.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri