Patlamayan bir kulaklık vardı oda oldu” Kulaklık Resmen Patladı”

Patlayan akıllı telefonlardan sonra şimdi de içerisinde batarya bulunan kablosuz kulaklık, uçakta müzik dinleyen kadının kafasında alev aldı.

Daha Fazlası


1 22

Son dönemde ne yazık ki birçok patlayan akıllı telefon haberi yaptık. Bu sefer de ilk kez bir kablosuz kulaklığın alev alma durumu ile karşı karşıyayız.

38,000 feet’te patladı!

Bejing‘ten Melbourne‘e giden talihsiz kadın, kablosuz kulaklığı ile müzik dinlerken bir anda neye uğradığını şaşırmış. Çünkü içerisinde batarya bulunan kulaklık, büyük ihtimalle fazla ısınmadan dolayı kullanıcısının kafasındayken alev aldı.

Emniyet birimleri kulaklığın marka modelini açıklamazken, Avustralya Taşımacılık Güvenlik Bürosu yaptığı açıklamada patlamanın büyük ihtimalle fazla ısınmadan kaynaklandığını belirtti.

Fotoğraflardan görebildiğiniz üzere patlama sonrası ismi açıklanmayan talihsiz kadının yüzünden simsiyah bir iz oluşmuş durumda.

Konuyla ilgili güvenlik bürosuna ifade eden kadın, “Başımı çevirdiğimde yüzümde bir sıcaklık hissettim. Hemen elini yüzüme götürdüğümde sıcaklığın kulaklıktan geldiğini anladım ve onu hemen koridora doğru fırlattım” sözlerine yer verdi.

Bakalım önümüzdeki günlerde bu patlama olayına karışan kablosuz kulaklığın markası ve modeli açıklanacak mı.

:: Son dönemde artan patlama olaylarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri