YouTube videolarını internetsiz izleyebilirsiniz

Mobil kullanıcıların yıllardır beklediği bir özellik olan çevrimdışı YouTube kullanımı, artık YouTube Go ile mümkün. Peki, videoları çevrimdışı izleme imkanı sunan Youtube Go nasıl yüklenir?

Son dönemde mobil internet kullanımı, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle orantılı bir şekilde artış gösteriyor.

Özellikle YouTube, başta müzik olmak üzere her çeşit videoyu bünyesinde barındırmasıyla kullanıcıların 1 numaralı tercihi oluyor.

Lakin, yıllardır YouTube videolarını kaydedip, çevrimdışı izleme imkanımızolmuyordu. Günümüz mobil internet kotalarını göz önüne aldığımızda oldukça sıkıntılı olan bu durum artık YouTube Go ile sona eriyor.

YouTube videolarını çevrimdışı izleyin: YouTube Go

Geçtiğimiz yıl Google tarafından Hindistan’da gerçekleştirilen etkinlikte şirketin CEO’su Sundar Pichai, Youtube’da yer alan videoları çevrimdışı izleme imkanı sunan YouTube Go‘nun duyurusunu gerçekleştirmişti.

Daha Fazlası


1 11

Kullanıcıların sürekli izlemekte olduğu videoları veri tasarrufu sağlamaları için kaydetmelerine olanak tanıyan Youtube Go, böylece indirdiğiniz videoları daha sonra internete bağımlı kalmadan izlemenizi sağlıyor.

outube’da yer alan herhangi bir videoyu indirmeden önce hangi kalitede kaydetmek istediğinizi size soran ve telefonunuzun hafızasında kaplayacağı alanı size bildiren Youtube Go uygulamasının, SD Kart’a kayıt imkanı da bulunuyor.

Tabi bu fonksiyonların yanında, indirilen videoların Google’ın özel sıkıştırma algoritması aracılığı ile uygun bir boyuta indirgendiğinin altını çizelim.

YouTube Go uygulaması nasıl indirilir ?

Şimdilik sadece Hindistan‘da yaşayan kullanıcıların Play Store’dan ulaşabildiği Youtube Go uygulamasını, APK dosyası aracılığıylatelefonunuza yüklemeniz mümkün.

YouTube Go 0.26.67 beta sürümünün APK dosyasını indirmek için tıklayınız.

Ancak, uygulamayı yükledikten sonra sadece telefonunuza mesaj yoluyla gelecek olan bir kod ile uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bu konuda kullanıcıların büyük bir bölümü, sanal numara hizmetlerini kullanıyorlar.

YouTube videolarını çevrimdışı izlemek, beklediğiniz bir özellik miydi ?

SDN – ShiftDelete.Net

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri