En iyi online oyun

Online Multiplayer Game ile sizde eğlenceli online oyunlar oynabilirsiniz savaşabilir ve bol bol ödüller alabilirsiniz. Oyun incelemerimizde gerçekten başarı olarak Leaugue  oyunu bizden artı pu an aldı. Casual Online Multiplayer Browsergame oyunları arasında başarılı bir şekilde yoluna devam eden online oyun gerçektende çoklu kullanıcılar arasındada araştırmalara göre en iyi oyunda diyebiliri.

Angels Lig Fantasy Tema ile Freemium Turn-Based Savaş ve Tarayıcı tabanlı MMORPG video oyunudur. Oyun Youku Interactive tarafından yaratıldı ve bir dizi seçenek arasından kendiniz için bir oyuncu karakteri seçmenize, Turn-Based Combats’a katılmanıza ve düşmanlarınızı güçlü kılıcınızı, büyünüzü ve becerilerinizi kullanarak yenemenize izin veriyor. Temel amaçlar, Kötü Kuvvetler güçlerinden İnsanlar ve Melekler kurtarmak, Canavarları ve Düşman Patronlarını öldürmek ve Altın ve Elmas gibi kaynaklar toplamaktır. Melekler Ligi, farklı oyun dünyalarını keşfetmeniz için bir çok görev sunar; Acımasız düşmanlara karşı savaşın, patronları mega savaşlarda yenip sonraki seviyeye geçin. Bu süper heyecan verici oyun tecrübe ve beceri puanlarıyla doludur ve daha fazla beceri, silah vb. Satın almak için bu puanları kullanmakta özgürsünüz. Tüm süper heyecan verici şeyler ile, Anglet Ligi, Strateji, RPG ve Dönüş Esaslı unsurların muhteşem bir
kombinasyonudur .

League of Angels II  Melekler Ligi oyuncuların kahramanları ve melekleri topladıkları, güçlerini arttırdıkları, altın, elmaslar, EXP ve diğer pek çok ödül kazanmak için savaşçıların nihai kombinasyonlarını birleştirip zindan, patron ve diğer oyuncularla mücadele ettikleri çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.

Daha Fazlası


1 44

Kahramanlar
Melekler oyuncuların Ligi, farklı beceri ve özelliklere sahip benzersiz kahramanlar onlarca kilidini açabilir. Böylece her kahraman düzgün bir şekilde donatılabilir, düzleştirilebilir ve becerileri geliştirilebilir. Oyuncular daha sonra iyon için savaşta hangi kahramanları yerleştirmek istediklerini seçebilirler.

Melek
kahraman kullanılmasına ek olarak, her bir savaş oluşumu, bir melek içerebilir. Melekler, tesviye edilince çok güçlü olabilirler ve savaş formasyonu için çok önemli destek sağlayacaktır. Kahramanlarda olduğu gibi, oyuncular tarafından kilitlenebilen, her biri benzersiz becerilere sahip birçok Melek vardır.

Story Mode
kötülük Büyük Şeytan Kral’ın ordusu kara yoluyla çevrilmişti etti. Gelişmelerini durdurmak ve sayısız dürüst vatandaş kurtarmak için melekler indi ve kötülükle mücadelede bir Birlik kurdular. Tüm zamanların en büyük kahramanlarını toplamaya başlamışlar ve Büyük Şeytan Kralı yenilinceye kadar hiçbir şeyde durmayacak. Melekler Ligi, kötülük ordusunun onlara atacağı herhangi bir minion, zindan veya patron tarafından durdurulmaz.

Arena Savaşlar
oyuncular dünyanın dört bir yanından diğer Yangın Raiders oyunculara karşı savaş oluşumları gücünü test edebilirsiniz nerede Arena modu. Sıralamada yükselen ve savaş formasyonunun üstün olduğunu ispatlayan oyuncular için birçok farklı ödül vardır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri