Montblanc’ten yeni lüks kalem modelleri

Geçmişten günümüze uzanan yolculuğu boyunca en kaliteli lüks kalemlerve tükenmez kalem modellerini tutkunlarıyla buluşturmayı sürdüren Montblanc, son olarak Boheme ismini verdiği yeni bir koleksiyonu daha görücüye çıkardı. Bünyesinde birçok şık mont blanc kalem modelini barındıran Boheme koleksiyonu, özellikle sert silikon kaplamanın kullanıldığı ürünleriyle dikkat çekiyor. Özellikle Montblanc Boheme Dolma Kalem, bu koleksiyonun en göze çarpan modellerinden birisi.

Daha Fazlası


1 44

Siyah ve gri renklerinin muhteşem uyumunun sergilendiği bu model, diğer mont blanc dolma kalemleri arasından sıyrılmayı görkemli tasarımıyla başarıyor.Yazı yazmaktan zevk almanızı sağlayacak şık tasarımı, kullanım kolaylığıyla birleşince ortaya harika bir mont blanc replika kalem çıkmış doğrusu.

Daha çok iş adamı ve profesyoneller tarafından tercih edilen mont blanc kalemler, tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz sınırları içinde de sıklıkla kullanılıyor. Ancak çoğu müşteri yeteri kadar bütçe ayıramadığı için replika mont blanc satın alma yolunu da tercih edebiliyor. Eğer siz de tercihinizi replika modellerden yana kullanacaksınız, hemen saatport.net adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri