Türkiye’nin En Etkin Apple Haberleri Sitesi: AppleFoni

Dünyanın en değerli markası, Apple‘ın sihirli dünyasını ülkemizden yakından takip etmek için elbetteki pek çok kaynak mevcut ancak bu kaynakların pek çoğunun tatmin edici düzeyde olmadığı bir gerçek. Hal böyle olunca herhangi bir Apple cihazı kullanıcısı gerek Apple’la ilgili gelişmeleri gerekse destek için resmi kanalların dışına çıkamıyorlar. Bu da doğal olarak belirli sınırlar dahilinde oluyor.

Ancak AppleFoni isimli web sitesi, Türkiye’nin en etkin tematik haber sitelerinden birisi olarak, Apple’ın sihirli dünyasını elinizin altına getiriyor. Bu site ile tüm dünya ile gelişmeleri eş zamanlı olarak takip edebiliyor, en yeni Apple cihazlarına ait haberleri ve söylentilerini an be an gözlemleyebiliyorsunuz.

Özellikle “nasıl yapılır” kategorisindeki içeriklerle iOS cihazınız için ihtiyacınız olan her türlü rehbere ulaşabilmeniz mümkün.

Daha Fazlası


1 44

Yakın zamanda peş peşe gerçekleştirdikleri atılımlarla adından sık sık söz ettiren AppleFoni, son olarak iOS uygulamasını App Store’da kullanıcıları için yayına sunmuş buulnuyor. Atılan bu adımla, Apple’ın Türkiye’den ilk defa “özel izinle” yayına aldığı bir uygulamanın çıktığını belirtelim.

Site üzerinden özellikle iOS ile ilgili içeriklere ve haberlere erişebiliyorsunuz. Bu şekilde iPhone, iPad veya iPod touch kullanıcıların beklentilerinin fazlasıyla karşılandığı gerçeği söz konusu.

Her yönü ile Apple’ın sihirli dünyasını aralamak, bu dünyaya daha yakından bakmak istiyorsanız, AppleFoni işinizi fazlasıyla görecektir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri