Türkiye’nin En Büyük Android Haber Sitesi: AndroidFoni

Günümüzde, dünyanın en çok popüler mobil işletim sistemi Android’tir. Başta Samsung olmak üzere pek çok önemli akıllı telefon üreticisi cihazlarında Android işletim sistemine yer vermektedirler. Türkiye’de de her üç kişiden ikisi Android yüklü bir akıllı telefona sahiptir.

Bu yönü ile popüler mobil işletim sistemi ile ilgili güncellemeler, sorunlar ve bu sorunların çözümü hep bir merak konusudur. Türkiye’de pek çok teknolojisi sitesi, Android ve Android akıllı telefonlarla ilgili haberleri etkin bir şekilde sunuyorlar ama asıl amacın “sadece haber olsun” olması, bu içeriklerde kullanıcıların beklediğini bulamamasına neden oluyor.

Daha Fazlası


1 44

Bu dallanmış, budaklanmış siteler üzerinden Android dünyası ile ilgili gelişmeleri takip etmek büyük bir eziyet. Neyseki konusunda tecrübeli bir ekipten oluşan AndroidFoni, Türkiye’de buna dur diyerek Android Türkiye için oldukça kapsamlı bir adım atmışlar.

AndroidFoni üzerinden güncelleme haberlerine, Android telefonlar ve tabletler hakkında söylentilere, haberlere ve incelemelere, ipuçlarına ve hilelerine ulaşmanız mümkün. Özellikle sitenin “nasıl yapılır” kategorisi üzerinden işinize yarayacak yüzlerce içeriği bulabilirsiniz.

Elbetteki AndroidFoni’nin sundukları bunlarla sınırlı değil. Android uygulama incelemeleri, giyilebilir cihazlarla ilgili gelişmeleri ve diğer teknoloji haberleri elinizin altına kadar getiriliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri