Program İndirmek Hiç Bukadar Kolay Olmamıştı

Günümüz türkiyesinde artık her evde bir bilgisayar bulunmakta.Tabi bu bilgisayarların olması bizlere yeni seçenekler aramamıza  sebep oluyor,mesala bilgisayarımız için gerekli programlar.Çünkü bilgisayarımızı kullandıkça belli çöp dosyaları bilgisayarımızda birikir ve bu birikim’den dolayı bilgisayarımız yavaşlar işte tam bu esnada aklıma direk bilgisayarımı nasıl hızlandırabilirim gelir. Kendimiz düşünür ne düşünürüz program indir ama hangi program?

Daha Fazlası


1 44

İşte tak bu esnada yardımınıza yetişen bir site var peki bu site ismi nedir? dostindir.com  sitesi istediğiniz bütün programları çok rahatlıkla bulabilceğiniz bir site. Geniş bir indirme kategorisine sahip olan sitede aradığınız herşeyi çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Mobil uygulamalar,internet programları,güvenlik programları,sohbet programları ve bir çok program indirme kategorisi ile geniş bir yelpazeye sahip diyebiliriz.

Hem bilgisayarınız hemde akıllı telefonlarınız için gerekli programları dostindir ile rahatlıkla ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Neden Programlara İhtiyacımı Vardır?

Nedeni çok basit aslında düşünün insanlar bile belli bir zaman sonra acıkırlar yada enerjileri tükendiğinde belli bir enerjiye ihtiyacımız vardır yoksa gücümüz kalmaz yavaşlarız bu enerjilerde  vitaminler vss dir. Aynen bilgisayarlarda öyledir,belli bir süre aradan geçtikten sonra artık kullandığımız yada indirdiğimiz programlar  bilgisayar içerisinde çöp dosyalara dönüşürler bazılarını sileriz ama bazıları kalıcıdır. İşte o kalıcı programları silmemiz içinde belli bir programlara ihtiyacımız vardır bu programları bulabilmemiz içinde belli kaliteli siteler vardır çünkü her siteden program indiremeyiz..Güvenemeyiz virüs.spam yada reklam yazılımları içerisinde olabilir. İşte tam bu esnada karşımıza dostindir.com sitesi çıkıyor gönül rahatlığı ile programlar indirebilir istediğiniz,yada hangi programı arıyorsanız bulabilir. Bilgisayarınıza derin bir nefes aldırabilirsiniz..

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri