Kalitenin Tanımı Tabelanın Adı

Tanıtım, yönlendirme ve reklam sektörünün en çok kullandığı araçlardan olan levha günümüzde birçok farklı madde ile üretilmektedir. Üretiminde kullanılan malzeme ve maddeler sayesinde kullanışlılık konusunda derecelere sahip olan tabelalar genel manada herhangi bir veya hizmet tanıtımı yapmada birebir etkili araçlar olmaktadırlar.

Bu etkili araçların insanlara daha faydalı olması için levha olarak kullanılan ürünlerde de seçici olmak da fayda bulunmaktadır. Pleksi ürünler tabela konusunda faydayı en üst seviyeye çıkartabilmektedirler. Pleksi glass olarak da adlandırabileceğimiz bu tabelalar sayesinde etkili tanıtım, yönlendirme ve bilgilendirme, hizmet tanıtımı ve sunumu yapmak hem bir keyif haline gelmekte hem de arzu edilen amaca daha kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır.

 Pleksi Tabela Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Pleksi tabela yapımında plastik maddenin kullanıldığı bir tabela çeşididir. Ancak pleksi adındaki bu maddenin tabelayı sert ve hafif hale getirdiğinin bilinmesi gerekmektedir. Tabelalarda özellikle aranılan özellik olan hafiflik ve kolay taşınabilirlik özelliği pleksi marka tabelalarda bulunan en belirgin özelliktir. Hafif olan bu tabelaların aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olmaları ise hafifliği dikkate alındığında şaşkınlık oluşturacak düzeydedir.

Daha Fazlası


1 44

Pleksi tabelalar yapımında kullanılan madde nedeniyle saydam ve yarı saydam olma gibi özelliklere de sahiptir. Saydamlık özelliği sayesinde cam yapımında da kullanıldığı camlara sağlamlık kattığı bilinmektedir. Cam tabela olarak da bilinen pleksi tabela saydamlığı nedeniyle cam tabela olarak adlandırılmaktadır. Uzun yıllar boyunca hiç bir bozulma, aşınma, kırılma gibi durumlara maruz kalmadan kullanılabilecek yapıya sahip olan bu pleksi levha, öbür adıyla pleksi tabela kullanıcılarına önemli avantajlar sağlamaktadır.

 Pleksi Tabela Nerelerde Kullanılabilir?

Pleksi tabela ilk paragrafta da belirttiğimiz üzere sunum gereken her türlü üretim ve hizmet tesislerinde, kuruluşlarında, işletme ve firmalarında kullanılabilir. Boyut itibari ile siparişe göre veya belirli standartlara göre üretilebilen bu tabelaların kullanıldığı yere ve kullanıldığı amaca en iyi hizmet eden tabelalar olduğu bilinmektedir.

Pleksi marka tabelaların fiyatları boyut, özellik ve kalitesine göre değişmektedir. Satıcı firmanın da belirli kar marjlarını düşünerek belirlediği pleksi fiyatları tebela sektöründe bulunabilecek en uygun fiyatlar olarak dikkat çekmektedir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri