Pet Shop Ürünleri Alışveriş Sitesi “Petzimo.com”

E-ticaret sitelerinden 7/24 alışveriş yapılabiliyor olması, müşterilerin en cazip bulduğu özelliklerden sadece biri. Mağazalardan yapılan alışverişlerde bir mağazadan diğerine girmek, fiyat karşılaştırması yapmak, ürünün iadesi ya da değişimi zaman isteyen şeyler. E-ticaret siteleri sayesinde bu işlemleri yapmak birkaç tıkla çok daha kolay.
Günümüzde birçok sektörde e-ticaret sitesi bulunuyor. Bunlardan biri de pet shop malzemeleri satan internet siteleri. Pet shop mağazaları ihtiyaç duyulduğunda her il ve ilçede hemen bulunamayabiliyor. Bu anlamda evcil hayvan sahipleri için büyük bir kolaylık sunuluyor. Sanal petshop mağazası petzimo.com internet adresinde marka marka köpek ve kedi maması fiyatları aynı anda karşılaştırılabilir, evcil hayvanlar için gerekli olan tüm malzemeler bulunabilir. Evcil hayvan sahipleri, Petzimo sayesinde sevimli dostları için kolay ve hızlı bir şekilde ürünlerini adrese teslim alabiliyor.

Petzimo.com ayrıcalıkları

Daha Fazlası


1 44
  • Pet shop malzemelerinin e-ticaretteki tedarikçisi petzimo.com internet sitesi toptan alımlarda avantajlı fiyatlar uygulanıyor.
  • com’da yer almayan ya da müşteriye özel taleplerde ürünü tedarik ederek satışı gerçekleştirilebiliyor.
  • com’dan yapılan alışverişlerde para puan kazanarak, puanları TL’ye dönüştürmek mümkün. Tüm alışverişlerin toplam değerinin %2,5’i oranında para puan kazancı oluyor.
  • com’un “indirimli ürünler” sayfasından en uygun fiyatlarla ürün alımı yapılabilir.
  • Pet shop ürün markaları Petzimo tedarikçisi olarak, ürünlerinin satışını petzimo.com’dan gerçekleştirebilir.
  • com’un güncel duyuru ve indirimleri, Petzimo sosyal medya hesaplarından ve blog.petzimo.com blog sayfasından takip edilebilir.

Petzimo.com üyeliği ile alışveriş

Petzimo.com internet sitesinden alışverişler kredi kartı yoluyla yapılıyor ve ürünler adrese teslim ediliyor. Siteye üyelikte herkese 10 para puan hediye ediliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişler, son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları ile güvenlik altında tutuluyor.

Kedi, köpek, kuş, balık ve kemirgen evcil hayvanların ihtiyacı olan tüm pet shop malzemelerini www.petzimo.com internet sitesinden güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri