Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İçin 2 Yöntem

Dudaklar söz konusu olduğunda; tüm kadınlar yumuşak, dolgun ve pürüzsüz bir görünümde hemfikirler.

Daha Fazlası


1 46

Dudaklar söz konusu olduğunda; tüm kadınlar yumuşak, dolgun ve pürüzsüz bir görünümde hemfikirler.

Bu görünüme ulaşmak için izlenebilecek yollar ise ev yapımı peeling’lerden dudak dolgunlaştırıcı aparatlara hayli çeşitli. İşte, estetik ve kozmetik dünyasından iddialı seçenekler.2-permalip

1. Estetik Destek

Dudak dolguları, daha belirgin dudaklara kavuşmak için izlenebilecek yollardan biri. Permalip ise dudaklarının ve ağzının doğal şekli bozulmadan dolgunluk elde etmek isteyenler için geliştirilmiş yeni nesil bir dudak dolgusu. Kalıcılığının yanı sıra istenildiğinde çıkarılma özelliği ile diğer yöntemlerden ayrışıyor. İhtiyaca göre farklı boy ve dolgunlukta seçenekleri olan Permalip, günlük hayatı etkilemeden kolayca uygulanan silikon bazlı bir dudak implantı olarak adından bahsettiriyor.

3-plump-gloss_primary_open

2. Kozmetik Destek

Özel formülasyonlu dudak bazı, balm, ruj ve scrub’lar, kolay yoldan daha dolgun görünen dudaklar vaat ediyor. Ruj öncesi sürülen dolgunlaştırıcı dudak bazları, pürüzsüz bir renk uygulaması için ideal tuvali oluşturuyorlar. Gloss, balm ve lipstick formundaki renkli ve renksiz rujlar da dudakları anında dolgunlaştırıp, bu etkiyi uzun süre koruyorlar. Bitkisel yağlar, şeker, tarçın, vanilya gibi içeriklere sahip scrub’lar ise haftada iki kez uygulandıklarında daha yumuşak, pürüzsüz ve dolgun bir görünüm sunuyorlar.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri