Apple Destek uygulaması sonunda çıktı

Apple, Hollanda’da yaşayan kullanıcılar için cihazları hakkında destek alabilecekleri bir uygulamayı App Store’dan kullanıma sundu. Kullanıcılar, uygulama ile birlikte tüm Apple cihazları için anlık destek alabilecekler.

Apple Destek uygulaması ile anlık yardım alma imkanı

TechCrunch‘ın haberine göre, şimdilik Hollanda mağazasında kullanıma sunulan Apple Destek uygulaması ile birlikte kullanıcılar; cihazlarıyla ilgili ipuçları, tavsiyeler ve çözüm yönergeleri ile ilgili makalelere bu uygulama üzerinden ulaşabilecek.

Daha Fazlası


1 16

Hem resmi Apple mağazalarından hemde yetkilendirilmiş Apple mağazalarından servis için randevu alabileceğiniz uygulama da aynı zamanda cihazınızla ilgili destek almak için anlık sohbet, e-mail veya seslikonuşma imkanlarına sahip olacaksınız.

Uygulamada, Apple hesabınıza kayıt ettiğiniz tüm cihazlar görüntülenecek.

Türkiye’de kullanılabilecek mi ?

apple_destek_uygulamasi_randevu

Şimdilik Dünya’da sadece Hollanda’da kullanıma sunulan uygulamanın gelecek günlerde Avrupa’nın diğer ülkelerinde ve Amerika’da da çıkması bekleniyor. Özellikle uygulamanın şimdiden Türkçe dil desteğine sahip olduğunu belirtelim. Bu servisin en kısa süre içerisinde Türkiye’de de kullanılabileceği düşünüyoruz.

:: Apple’ın verdiği satış sonrası destekten memnun musunuz ?

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri