LG G5 için Android 7.0 Nougat çıkıyor

Akıllı telefon üreticileri uzun süredir amiral gemisi modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi üzerinde çalışırken, ilk adım Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG‘den geldi.

ğustos ayında LG G5 modeli için Android 7.0 Nougat önizleme programını Güney Kore’de başlatan LG, bugün itibariyle güncellemenin dağıtımına başladı.

Daha Fazlası


1 64

LG G5 için Android 7.0 Nougat çıktı!

Güney Kore’de yer alan LG G5 kullanıcıları ile buluşan Android 7.0 Nougat güncellemesinin, önümüzdeki günlerde Avrupa ve Amerika‘da yer alan cihazlara ulaşması bekleniyor.

gsmarena_001-2

LG’nin daha önceki amiral gemisi modellerinde güncellemeleri ülkemizde oldukça hızlı bir şekilde yayınladığını göz önüne aldığımızda, ülkemizde bulunan LG G5’ler için Android 7.0 güncellemesi 1 – 2 ay içerisindeyayınlanacaktır.

LG Mobile Araştırma ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Kim Hyung-jungyaptığı açıklamada, LG olarak kullanıcılarının güncel bir akıllı telefon deneyimi istediklerinin farkında olduklarını ve ürünleri için yazılım güncellemelerini en hızlı şekilde sunmakta kararlı olduklarını ifade ediyor.

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri