Twitter’dan iki büyük yenilik daha geldi

Twitter, işletmeler ile kullanıcılar arasında daha iyi bir iletişim sağlayabilmek için iki yeni özellik duyurdu.

Twitter iki yeni özelliği kullanıma sundu

Twitter’da direkt mesajlarda hızlı yanıtlar ve hoş geldiniz mesajları dönemi başlıyor. Daha etkili bir kullanıcı deneyimi sunma amacı ile hazırlanan hızlı yanıt ve hoş geldiniz mesajı özellikleri, bireysel kullanıcıların Twitter’daki işletmelerle etkileşime geçmelerini kolaylaştırıyor.

Daha Fazlası


1 13

Hoş geldiniz mesajları sayesinde artık işletmeler DM sohbetleribaşlatabilecek. Böylece kullanıcıların ilk mesajı atmasını beklemedenonlara karşılama mesajı gönderebilecekler.

Hızlı yanıtlar ise seçenek listesinden ayıklayarak DM’e verilecek en iyi ve en uygun olabilecek yanıtları Twitter’daki işletmelere sunuyor.

twitter-dan-iki-buyuk-yenilik-2

Hızlı yanıtlar ile hoş geldiniz mesajları birlikte kullanıldığında, hem bekleme sürelerini kısaltıyor hem de bireysel kullanıcılarla doğru bir şekilde iletişime geçebiliyorlar.

Örneğin, bir işletme temsilcisinin Twitter kullanıcılarından gelen mesajları görmesini beklemeksizin sorunların çözümü konusunda müşterilere daha kolay bilgi verilmesini sağlıyor, daha hızlı çözümler getiriyor.

Twitter tarafından sağlanan yeni özellikler bugünden itibaren kullanılabiliyor. Eğer başvuru yapmak ve yeni özellikleri kullanmakistiyorsanız, aşağıda verdiğimiz linklere göz atabilirsiniz.

:: Hoş geldin mesajı için buraya tıklayabilirsiniz.

:: DM ayarları ve başvuruları için buraya tıklayabilirsiniz.

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri