Her yerden eğitim envanterine erişebilme imkanı

Günümüzde eğitim  artık sadece realde değil dijital ortamlarda’da kendini göstermeye başladı. Aslında dijital eğitimin  bire bir eğitimden pek bir farkı yok diyebiliriz .

Özelliklede şu konuya dikkatinizi çekmek istiyorum Okulistik sınıf paketleri, temel derslerin öğretim yılı süresince işlenen tüm konuları Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programına tam uyumlu olarak yer alır.Yani güvenilir bir şekilde eğitim alabilceğinizin garantisini zaten, Millî Eğitim Bakanlığı’da onaylamış olmaktadır.

İnternet ortamı araştırmalarımda Okulistik paketlerinin bir çok geniş çerçevede eğitim konusunda baya bir geniş kapsamda olduğunuz gözlemledim örnek verirsek eğer

Daha Fazlası


1 44

İnteraktif Konu Anlatımları

İnteraktif konu anlatımları sıkmadan öğretir, öğrencinin başarısını ve katılımını ölçer. Bu sayede öğrenci sıkılmadan keyifle öğrenir ve öğrendikçede başarısı artar çünkü  bir öğrencinin sıkılmadan zevkle dersi dinlemesi hem öğrenci açısından hemde ileriki seviye düzeyi eğitimine katkıda bulunacaktır.

Okulistik’te her konuyla ilgili birçok eğitim içeriği bulunur.
Etkileşimli konu anlatımları, video konu anlatımları, etkinlikler, çalışma kâğıtları, soru çözümü videoları, konu testleri ve elektronik kitaplar Okulistik’teki eğitim içeriklerinden bazılarıdır.

Yani işin güzel tarafı Konu testleri ile öğrencinin durum takibi ile daha verimli sağlıklı sonuçlara ulaşabiliniyor. Dijital öğretmenlerin  ne kadar ön plana çıktıklarının bir göstergeside diyebiliriz,artık her evde bilgisayar mevcut, hal böyle oluncada dijital öğretmenlerin ön plana çıkması ve bu doğrultuda bilgisayar başında öğrencilerin eğitimine daha sağlıklı bir şekilde katkıda bulunulması gayet başarılı olduğuna inanabiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri