WebzMind Türkiye İle Markalar Content Marketing Çalışmaları Yapacak

Markalar için içeriğin önemi her geçen gün artıyor. Ürün ve hizmetlerini reklam yapmak yerine hedef kitlelerinin ilgisini çekecek şekilde anlatmak isteyen markalar content marketing çalışmaları yapmaya başladı.

Türkçe “İçerik pazarlama” anlamına gelen bu çalışmaları yapmak için dijital yayıncılar ile iletişimde olmak gerekiyor. Çalışma yapılabilecek doğru bir sitenin bulunması, içeriklerin yayıncıya gönderilmesi ve yayını gibi süreçler oldukça fazla zaman alıyor. WebzMind Türkiye Sponsorlu İçerik hizmeti ile markaların farklı siteler ile iletişimini kolaylaştırıyor.

Daha Fazlası


1 44

Yayınlanan içeriklerde backlink de kullanılabiliyor. WebzMind’in bir backlik satış sitesi olmadığına dikkat çeken WebzMind yöneticileri, SEO çalışması yapmak isteyen ve bu konuda fazla bilgi sahibi olmayan şirketlerin yanlış yöntemlerle backlink satın alarak web sitelerine zarar verdiklerini söylüyor.

SEO çalışması için backlink satın almak yerine link inşası yapmak gerekiyor. Şirketler WebzMind sayesinde backlink paketleri almak yerine link inşası süreçlerini yönetebiliyor.

WebzMind’in müşterileri arasında turizm, inşaat, otomotiv, FMCG, e-ticaret gibi farklı bir çok sektörden ulusal ve çok uluslu şirketler bulunuyor. WebzMind doğrudan şirketlerle veya SEO ajansları, PR ajansları, Medya ajansları gibi ajanslarla ortak çalışmalar yapıyor.

WebzMind’da uygun bütçeler ile SEO hzimetleri de satın alınabiliyor. Site içi ve site dışı SEO çalışmalarını birlikte yürüten WebzMind’ın uygun fiyatlı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye https://webzmind.com/tr/ adresinden ulaşılabilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri