Gögüsleri Ön Plana Çıkartan Model

Bir yıl bacak, bir yıl sırt dekoltesi ön plana çıkarken; geçtiğimiz yılın kazananı yan-göğüsler olmuştu. Şimdinin trend dekoltesi de bambaşka: Göğüs altı!

Evet, Rihanna’nın geniş bir dövme yaptırdığı o kısımdan bahsediyoruz. Şimdilerde göğüslerin altını açıkta bırakan kısa parçalar, ünlülerin favorisi. Üstelik Paris Moda Haftası sırasında sokaklarda da rastladığımız üzere, bu parçalar yeni bir akım olma yolunda hızla ilerliyor.

Daha Fazlası


1 14

Yanlış anlaşılma olmasın; bu trendle aslında hiçbir yeriniz görünmüyor. Hatta kullanımı, v şeklindeki derin göğüs dekoltelerinden bile daha kolay ve risksiz. Ama illa ki kendinizi garantiye almak isterseniz, göğsünüzün altını, bluzunuza bantlayabilirsiniz tabii. Yetmezmiş gibi, bu özellikleriyle şimdiden ısındığımız trend, jean+ mont+bot veya kot pantolon+boğazlı yaka triko+spor ayakkabı ikilisi kadar sade ve spor görünümlere bile, inanılmaz bir seksapelite katıyor!

Lady Gaga, Chiara Ferragni, Teyana Taylor ve Kendall Jenner bu trendi çoktan günlük stillerinin bir parçası yaptı bile! Peki, ya siz ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri