Bedava’dan iPhone 7 Almak ister misiniz?

İnternet aleminin her yıl süre gelen muhabbetlerinden biriside akıllı telefonların fiyatlarının artışıyla beraber ödeme yöntemleri. Özellikle son birkaç yıldır iPhone ile araba takas etmek, iPhone için böbrek vermek gibi konularda bol bol dalga geçen kullanıcılara, daha uygun bir yöntem bir satıcıdan geldi.

Bedava iPhone’un yolu isim değiştirmekten geçiyor

Ukranya bazlı bir satıcı olan Allo bir çekiliş düzeniyor. Bu çekilişe katılmak için firmanın tüm sosyal medya kanalları beğenip paylaşmanıza gerek yok.

iphone_7_bedava-1476820328

Tek yapmanız gereken isminizi “Seven iPhone” olarak değiştiren ilk 5 kişiden biri olmak. Pasaportunuz ile selfie yapılmış bir fotoğrafı Allo’yagönderdikten sonra herhangi bir Allo bayisine gidip yeni isminizi içeren pasaportu göstermek. 

Daha Fazlası


1 64

Amaç ironi yapmak

iPhone 7‘nin Ukrayna’da sahip olduğu yüksek fiyatlara dikkat çekmek amacıyla yapılan bu kampanya, pek de haksız sayılmaz. PhoneArena‘ya göre, iPhone 7 standart maaşın 4-4,5 katı bir fiyat etiketine sahip.

İnternette savunduğu markalardan ötürü fanboy etiketi alan kişiler için, belki de böyle bir isim değişikliği bir sorun olmaz. Kim bilir.

Eğer katılmayacaksanız veya katılamayacaksanız bile kampanyayla ilgili detayları Allo’nun websitesinden bakmak isterseniz aşağıdan ilgili siteye ulaşabilirsiniz.

Allo’nun websitesine gitmek için tıklayın

Kaynak:http://shiftdelete.net/bedava-iphone-7-ister-misiniz-76160

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri