Yeni Snapchat güncellemesi İle Neler Gelecek

Snapchat yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların en çok şikayet ettiği özelliği uygulamadan tamamen kaldırıyor. Yayınlanan yeni güncellemenin detayları haberimizde.

Snapchat son yılların en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri. Uygulama sahiplerine 24 saat içinde istedikleri gibi fotoğraf ve video paylaşma olanağı veren Snapchat, 10 Ekim güncellemesiyle birlikte çokşikayet edilen bir özelliği de kaldırdı.

Daha Fazlası


1 64

Snapchat güncellemesi ile otomatik ilerleme kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda alınan raporlara göre Snapchat’in kullanıcı sayısı Twittergibi bir devi geride bırakmayı başarmıştı. Eh, kişi sayısı arttıkça, beklentiler ve şikayetler de artıyor. Liste sistemiyle çalışan Snapchat, siz bir hikayeye baktığınızda otomatik olarak bir diğerine geçiyordu. Auto Advance olarak da geçen otomatik ilerleme, kullanıcı tecrübesini olumsuz etkilediğinden dolayı kaldırıldı.

snapchat-custom-940x470

Snapchat böylece gezinti sırasındaki kontrolü yeniden kullanıcıya vererek önemli bir sorundan da kurtulmuş oldu. Artık bir Snapchat hikayesine baktığınızda, bir sonraki hikaye otomatik olarak oynatılmayacak.

Bunun yerine çok daha faydalı bir özellik olan Hikaye Oynatma Listeleriuygulamaya eklendi. Arkadaşlarınız tarafından oluşturulan hikaye listeleri Snapchat’e gelen başka bir yenilik oldu. Hikaye sekmesinden kendi listenizi oluşturup, seçtiğiniz hikayeleri otomatik olarak izleyebileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri