Plantronics’den Yeni Kablosuz Kulaklıklar

Plantronics BackBeat Go3, BackBeat 105 ve BackBeat PRO2 modelleri ülkemizde lanse edildi. Kulaklıkların özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı haberimizde.

En önemli kulaklık üreticilerinden biri olan Plantronics, bugün gerçekleştirilen lansman ile yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı.

Farklı yapılarda karşımıza çıkan BackBeat Go3, BackBeat 105 ve BackBeat Pro2 modelleri kablosuz müzik ve görüşme deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

BackBeat Go 3 özellikleri

Kulakiçi tipinde bir kulaklık olan BackBeat Go 3, müziğini kablosuz olarak dinlemek isteyenler için güzel bir seçenek.

Daha Fazlası


1 22

Kobalt siyah ve bakır gri olmak üzere iki farklı renk ile gelen model, istenirse ekstra ücret ödenerek şarj özellikli kılıflarıyla birlikte alınabiliyor.

plantronics_backbeatgo3

Tek şarj ile 6.5 saat dinleme süresi sunan BackBeat Go 3, terleme ve su sıçramalarına karşı dayanıklı bir yapıda.

Model ülkemizde önümüzdeki ay itibarıyla 250 TL fiyat etiketiye satışa çıkacak.

BackBeat 105 özellikleri

Sürekli kulaklık ile gezenler için boyunluk askısı ile beraber gelen BackBeat 105, ultra hafif tasarımı sayesinde bu anlamda rakiplerinden kendini sıyırıyor.plantronics_backbeat105

Üzerindeki kontrol düğmeleriyle beraber kolay kullanım imkanı sunanBackBeat 105, çağrılar için gürültü engelleme özelliği sunuyor.

Plantronics BackBeat 105, ülkemizde Ocak 2017 itibarıyla satılacak.

BackBeat Pro2

Kablosuz kulaküstü kulaklık isteyen ve bu noktada üst düzey malzeme kalitesi tercih eden kullanıcılar için geliştirilen BackBeat Pro 2, adından da anlayabileceğiniz gibi Pro modelinin halefi konumunda.

plantronic_backbeatpro2

Özellikle üstün ses kalitesi ve çok rahat ettiren konforlu yapısıyla karşımıza çıkan ürün, Türkiye’de 850 TL civarında bir fiyatla satılacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri