Facebook’un Etkinlik Uygulaması Çıktı

Etkinlikleriyle öne çıkan ve insanların kolayca toplanıp bir araya gelebilmesini sağlayan Facebook, bu avantajını çıkartacağı etkinlik uygulaması ile daha kolay erişebilir yapacak.

Facebook‘un insanlar için sahip olduğu bir çok özellik arasında son zamanlarda daha da önce çıkan etkinlikler, ayrı bir uygulama olarak çıkışını yaptı.

Etrafınızda olan biteni daha çabuk öğreneceksiniz

Birbirini tanımayan binlerce hatta milyonlarca insanın toplanmasını sağlayan Facebook’un etkinlikler özelliğini, 650 milyon kişi kullanıyor. Bu yüksek kullanım oranı, beraberinde yeni bir Facebook uygulamasını getirdi.

Daha Fazlası


1 83

Facebook Etkinlikler uygulaması ile birlikte daha kullanıcı dostu bir arayüzde gün, hafta ve ay içerisinde arkadaşlarınız ve başkaları tarafından oluşturulmuş etkinlikleri görebilecek, filitreleyebilecek ve etkinlik içerisinde yazışabileceksiniz. Aynı zamanda telefonunuzda mevcut olantakvim uygulamasında ki etkinlikleri de kopyalayarak tüm takvim ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Özellikle günümüzde sosyal medya hesaplarımızda ki etkinlikleri birebir geçiremeyen klasik takvim uygulamalarının bu ihtiyacını Facebook Etkinlikler kapatarak her zaman online, interaktif bir takvim deneyimisunacak.

Nasıl indirilir ?

facebook_etkinlik_uygulamasi

Amerika’da iOS platformuna bugün çıkış yapan uygulama, gelecek günlerdeAndroid platformunda çıkışını yapacak. Daha sonrasında da Avrupa ve Asyakıtasında çıkışını gerçekleştirecek.

Uygulamayı indirmeseniz bile Facebook üzerinden etkinliklereulaşabileceğinizi, lakin bu uygulamanın daha önem veren insanlar içingeliştirildiğini de belirtelim. Yani Messenger uygulamasında olduğu gibi birzorunluluk olmayacak. 

Aynı zamanda firmanın uygulamanın çıkışı için yapmış olduğu tanıtım videosunuda, aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri