Dijital İmalat Çözümlerinde Kaliteli, Hızlı ve Ekonomik Bir Hizmet

Giderek artan kişiye ve uygulamaya göre özel tasarımlar ve üretim taleplerinin karşısında katmanlı üretim teknolojileri de beraberinde gelişiyor. Yeni teknolojiler ile artık sanayiler doğru uygulanan hızlı çözümler arayışında. 3 boyutlu baskı sektöründe hızlı ve ekonomik çözümler üreten az sayıda firma var. Endüstrilerin olduğu kadar üniversitelerin, AR-GE merkezlerinin ve bireysel tasarımcıların da ihtiyaç duyduğu dijital imalat çözümleri sunan +90 3B Dijital Fabrika, bu konuda kendini ispatlamış durumda.

+90 3B Dijital Fabrika, Türk sanayisine ve tasarımcılara prototip üretimi ve ön seri üretimi gibi çözümler ile müşterilerine 2005 yılından beri kolaylık sağlıyor. Ayrıca, gerçek ürün olarak kullanılabilecek değerde acil parça servisi sağlayan bu firmanın mühendislik bilgisi ve tecrübesi oldukça güçlü. Müşterinin beklentilerine tam anlamıyla karşılık vermek için çabalayan firmanın gücü, en çok edindiği tecrübede ve müşteri odaklı hizmet anlayışında saklı. Profesyonel 3D yazıcıları, sahip olduğu yeni teknolojiler ve alanında uzman kadrosu sayesinde +90 3B Dijital Fabrika, alanında oldukça tercih ediliyor.

adsiddz

Daha Fazlası


1 44

Müşteriler, talep ettikleri hizmet doğrultusunda proje danışmanlarından en uygun üretim teknolojisini belirliyor. Genel anlamda “Katmanlı Üretim Teknolojileri” olarak bilinen FDM, Polyjet, SLS, DMLS, SLA, Voxeljet gibi teknolojilerin yanı sıra Silikon Hızlı Kalıplama yöntemlerinden en uygun teknolojisi seçilerek, farklı malzeme seçenekleri ile geliştiriliyor. Böylelikle hayata geçen tasarımlar, istenen fiziksel ve mekanik özelliklere ve analiz değerlerine sahip olabiliyor. Mukavemet, geçirgenlik, dayanıklılık gibi özelliklerin yanı sıra, fikirlerin gerçeğe dönüştürülmesinde görsellik de önemli olduğu için, profesyonel bir ardıl işlem ve boya kalitesi de sunuluyor.

+90 3B Dijital Fabrika’da, ön seri imalat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 3B baskı teknolojilerinin yanında bir de hızlı kalıplama çözümleri yer alıyor. RIM adı verilen kalıplama yöntemi ile üçüncü bir malzeme kalıba enjekte edilebiliyor, Silikon Kalıplama ile kısa sürede parçalar üretilebiliyor, Alüminyum Kalıplama ile de plastik enjeksiyon yapılabiliyor.

boyutlama-programlari

Fikirlerin uygulanması konusunda en az kalite kadar hız da önemli bir etken. +90 3B Dijital Fabrika’da müşterilerin en kısa zamanda sonuca ulaşmaları için, online olarak teklif alınabiliyor. Üstelik adrese gitmeye gerek duyulmadan, üretilen parçalar onaydan geçtiği anda kargo ile ulaştırılabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri