Open English ile İngilizceyi akıllı cihazlarınızdan öğrenin

Dünya çapında online İngilizce eğitim veren Open English Türkiye’deki faaliyetlerine hızla devam ediyor. Peki Open English nedir ve nasıl bir eğitim vermektedir?

Öncelikle firmanın geçmişi ile başlayalım, girişimci Andres Moreno doğduğu ülke Venezuela’dan Amerika Birleşik Devletlerine geldiğinde, İngilizce öğrenmek isteyen fakat kurslara zaman ayıramayan kişiler için yenilikçi bir öğrenme sistemi ile yola çıkmaya karar verdi. 2008 yılında Open English’i kurdu. Open English zamanla Latin Amerika ülkelerindeki faaliyetlerini hızlandırdı ve 2010 yılına gelindiğinde Brezilya, Kolombiya, Venezuela başta olmak üzere bir çok ülkede hizmet vermeye başladı. Kullanıcılarına sunduğu esneklik ve anadili İngilizce olan öğretmenlerin eğitimi ile kısa zamanda göze çarpan bir büyüme yakaladı. Şirket ilerleyen zamanlarda dünyada genelinde İngilizce öğrenmek isteyenlere hizmet sunmaya başladı. Türkiye de bu ülkelerden biri olarak yerini almış durumda. Peki dünya çapında kullanılan bu platform kullanıcılarına neler sunuyor?

Daha Fazlası


1 44

Kullanım Rahatlığı

Open English internet bağlantısı olan herhangi bir yerden platformuna bağlanmanızı ve İngilizce eğitiminize başlamanıza imkan sağlıyor. Platformu bir bilgisayar yardımı ile kullanabildiğiniz gibi  IOS veya Android cihazlarınızla ile de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tamamen teknolojik gelişmelere dayalı bir hizmet sunan Open English, kullanıcılarına zamanla daha fazla yenilik sunmak ve kendini gelişen teknolojilere adapte etmek için araştırma geliştirme faaliyetlerine önem veriyor.

Kendi dilinde İngilizce

Platformun göze çarpan bir diğer özelliği de, öğretmenlerinin tamamın Amerikalı eğitmenlerden oluşması. İngilizceyi kendi anadili olarak kullanan bu kişiler, öğrencilere yabancı biri ile pratik yapma imkanı sunuyor. Ayrıca öğretmenler kullanıcıların sadece gramer ve kelime bilgisi değil telaffuz konusunda da gelişmelerine katkı sunuyor.

Zaman Opsiyonu

Platformun en fazla öne çıkan yönü ise 7 gün 24 saat kullanılabilir olması. Her yarım saatte bir başlayan canlı derslerde hergün iki farklı konu işleniyor. Konular gündelik hayatta karşınıza çıkabiliecek içeriklerden oluşuyor. Platform İngilizce öğrenenlerin gündelik hayatta kullanabilecekleri bir İngilizce öğrenmelerini hedefliyor.

Open English günümüz teknolojilerine kendini uyarlamış bir eğitim platformu. Faaliyetlerine teknolojik yenilikler katmak için hergün yeni yöntemler geliştiriyor. İngilizceyi öğrenmek için yenilikçi bir yöntem denemek isteyenlerin tercihi olmak için çabalıyor. Online İngilizce kursu olarak dünya çapındaki liderliğini korumak istiyor.

Platform hakkında daha fazla bilgi almak için Open English websayfasını ziyaret edebilir ve iletişim formunu doldurarak eğitim danışmanlarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz:

İletişim Formu: http://ow.ly/xyxD3033Es9

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri