Sonunda iOS 9.3.4 Yayınlandı

iOS cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için en aktüel iOS versiyonu, Apple tarafınca sürpriz bir hamleyle gösterildi. Firma, iOS 9.3.4 versiyonunu direkt final sürüm gibi indirilmeye sundu. Böylelikle bir iOS versiyonu, beta aşaması olmaksızın yayınlanmış oldu. İlginç bir teferruat olduğuna kuşku yok, peki yeni versiyonda neler öne çıkıyor? iOS 9.3.4 iyi mi indirilir, desteklenen Apple mobil cihazları hangileri? İşte yanıtlar…

Güncellemenin odak noktasında iPhone ve iPad için emniyet alanında. Ciddi bir emniyet güncelleştirmesini ihtiva ettiği kaydedilen iOS 9.3.4’te ek olarak birtakım minik hata düzeltmeleri ve stabilite öncelikli bir takım hususiyet de mevcut. En sonunda ise mevzubahis versiyonun çok düşük kapsamlı bir yapıya haiz olduğu görülüyor.

iOS 10 öncesinde artık son iOS 9.x.x versiyonları geliyor ve yazılımların da yenilikler içermekten öte, stabilite ve hata düzeltmeleri öncelikli oldukları anlaşılıyor. Peki alakalı iOS sürümü hangi cihazlara, iyi mi indirilir?

iOS 9.3.4 güncellemesini alabilen modeller

Daha Fazlası


1 22

Apple iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5. nesil.

Nasıl yüklenir?

Güncellemeyi, yukarıda belirtilen aygıt modellerinden birine haiz olan kullanıcılar; Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek, belirtilen yönergeleri uygulayıp indirebilir yahut iTunes üstünden lüzumlu işlemi gerçekleştirebilirler.

Öte taraftan iOS 10 için de geri sayım devam ediyor. Eylül ayında yayınlanması beklenen güncellemeyle alakalı detaylar merakla umut ediliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri