GamePad ile Oynayabileceğiniz 5 Android Oyun

⌈ Traffic Rider

Traffic Rider

Dünya genelinde ülkemizi en başarılı şekilde temsil eden oyun geliştiricilerinden olan Soner Kara’nın gerçekçi Traffic Rider, GamePad’i destekleyen mobil oyunlar arasında yer alıyor.

⌈ Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 Airborne5

Boyutu neredeyse konsol oyunlar kadar olan (1.56 GB) Asphalt 8: Airborne, muhteşem grafiklere ve çevrimiçi oynanış seçenekleriyle de zaten konsol oyunları aratmıyor. Klas araba modellerinin bulunduğu bu oyun da GamePad destekli.

⌈ Dead Trigger 2

Dead Trigger 2

Bir sağlam grafiklere sahip oyun da Dead Trigger 2. Alternatifi bol silahlarla dünya haritası üzerindeki tüm zombilere karşı savaş açacağınız bu oyunu özellikle oynamanızı tavsiye ederim. (tabii bu tarza özel bir ilginiz varsa)

Daha Fazlası


1 11

⌈ Horizon Chase

Horizon Chase

Eğer retro araba yarış oyunlarını özlediyseniz, GamePad’inizle bu zevki tekrar tadabileceğinizHorizon Chase’i tercih edebilirsiniz.

⌈ Badland

Badland oyunu indirme full

 

İlk dört oyuna göre biraz basit gibi kaçacak olsa da oynanış açısından sizi oldukça zorlayacak oyunlar arasında yer alan Badland’de, küçük kuşu yönlendirerek engellere takılmadan ilerlemeye çalışacaksınız.

⌈ VR Bluetooth Kumanda

VR Bluetooth Kumanda2

Tavsiye ettiğimiz tüm bu oyunları, Teknostore bünyesinde satışa sunduğumuz ve yalnızca Android cihazları destekleyen VR Bluetooth Kumanda’sıyla rahatlıkla oynayabilirsiniz. Detaylı bilgilere şuradan ulaşabileceğiniz oyun kumandası için tam bir fiyat  / performans ürünü diyebilirim. Bunun dışında ekstra şu bilgiyi de verelim; GamePad’le oyun oynayabilmek için oyunun Ayarlar kısmına girerek kontrolü GamePad olacak şekilde seçmeniz gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri