Instagram’a bilgisayardan fotoğraf nasıl yükleyebilirim

Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamarından biri vaziyette olan Instagram‘ın Android, iOS ve Windows Phone sürümlerinin yanında bir de Internet sürümü yer alıyor. Fakat Android, iOS ve Windows Phone uygulamalarındaki ayrıntılı seçenekler üzgünüm Instagram’ın Internet sürümünde yer almıyor. Bu sebeple Instagram’a Internet sürümü üzerinden fotoğraf doldurmak olası değil.

Instagram’ın Internet  üzerinden fotoğraf yüklenememesi kullanıcıların yakıntı ettiği bir durum. Bu vaziyette Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme amaçlı inşa edilmesi gerekenler esasında epeyce temel. Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yüklemek amaçlı Gramblr yazılımını kullanabilirsiniz. Epeyce temel bir arayüze sahip vaziyette olan Gramblr programı yardımıyla bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yüklemek olası.

Gramblr nedir?

Gramblr, PC üzerinden Instagram hesabınıza erişebileceğiniz Windows XP, Vista, 7, 8, 8.bir, 10 ve Mac OSX işletim sistemlerine takviyesi vaziyette olan tek uygulamadır. Gramblr programı yardımıyla bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ya da video yükleyebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 59

Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme

Bilgisayarınızda yer alan görüntüleri telefonunuza aktarmadan doğruca olarak Instagram’a atmak istiyorsanız yapmanız gerekli vaziyette olan Gramblr programını bilgisayarınıza kurmak.

Gramblr uygulamasını indirmek amaçlı aşağıdaki iletişime tıklayabilirsiniz.

Gramblr

Gramblr nasıl kullanılır?

Gramblr uygulmasını açın.
Gramblr açıldıktan ardından sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Instagram hesabınıza giriş yapın.
Instagram hesabınıza giriş yaptıktan ardından Gramblr uygulaması açılacaktır.
Karşınıza aşağıdaki benzeri tek ekran dönecektir. Buraya Bilgisayardan Instagram’a doldurmak dilediğiniz resimi sürükleyerek atın.

bilgisayardan-instagram-a-fotograf-yuklem

Bilgisayardan Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı attıktan sonra çeşitli görsel efektleri ve kırpma ayarlarını yapabilirsiniz. Görsel ayarlamalarını yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan Apply butonuna tıklayın.

Bilgisayardan Instagram'a yüklemek

Son olarak çıkan ekranda Caption

Son olarak çıkan ekranda Caption bölümüne hashtag girebilir ve send butonuna basarak bilgisayar üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda görselinizi some other time seçeneği ile başka bir zamana planlayabilirsiniz.

Tüm bu adımların ardından Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme programı

Instagram’a bilgisayardan foto yükleme

Instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme programı

Instagram’a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir?

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf nasıl yüklenir?

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme 2016

Gramblr nasıl kullanılır?

Gramblr nedir?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri