Defenders Fragmanı Yayında

Daha Fazlası


1 13

Jessica Jones ve Daredevil gibi Marvel’ın diğer yapımlarının hayranları Defenders fragmanına bayıldı. Bir dakikalık videoda oldukça büyük detaylar mevcut. Yeni yapımda Jessica Jones ve Daredevil bir araya gelerek Diğer Netflix yıldızları Luke Cage ve Iron Fist’e katılarak suçla savaşacak.

Çeşitli Gelişmeler Var
Sadece Defenders değil aynı zamanda yine Comic-Con bünyesinde Luke Cage’in de yeni fragmanı yayınlandı. Bir çok hayran onu Jessica Jones’ta yer alan önemli rolünden tanıyor. Netflix ve Marvel şirketin sinematik evreni ile bağlantılı olan hikayeleri televizyona getirmek için önemli çaba sarf ediyor. Ayrıca bir de Punisher hakkında bir yapım da gelecek.

Televizyonun Avengers’ı

Dizi bir araya getirdiği karakterler nedeniyle televizyon dünyasının Avengers’ı olacağını gösteriyor. Daredevil’den tanıdığımız Marco Ramirez ve Doug Petrie yapımın prodüktörü olacak ve kendi projeleri olan Daredevil’da yer almaya devam edecekler. Henüz proje çekilmeye başlanmadı. Yapım 2017 yılından önce karşımıza çıkmayacak henüz tam tarih belli olmasa bile 2017 sonuna doğru ekranlarda olması bekleniyor.

Defenders Fragman Videosu

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri