Samsung Galaxy S8 Hakkında Yeni Bilgiler

Daha Fazlası


1 6

Samsung Galaxy S8’ın piyasaya çıkmasına daha var fakat şimdiden telefon hakkında ilk bilgiler gelmeye başlamış durumda. Analistlere göre telefon 4K UHD ekranla geliyor.

Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy S7 vede Galaxy S7 Edge’i daha henüz geçtiğim aylarda piyasaya sürdü. Yalnız daha şimdiden Galaxy S serisinin bir sonraki üyesi hakkında ilk sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Önümüzdeki sene çıkması beklenilen Samsung Galaxy S8 Hakkında Sızıntılar UBI Research şirketinden geldi. Bir pazar araştırma şirketi olan UBI Research’a göre ise Galaxy S8’de 4K UHD ekran bulunacak.

Samsung Galaxy S8 fiyatıe

Pazar araştırma şirketi bu iddiaları ortaya atarken, Samsung’u geçmişteki hareketlerini göz önüne aldığını belirtti. UBI Research analistlerine göre ise, Samsung’un her iki senede bir Galaxy S telefonların ekranları konusunda ciddi bir değişiklik yaptığını söylüyor.

Samsung Galaxy S8  özellikleri nelerdirt

Bu yüzden’de analistlere göre Galaxy S8 de kayda değer bir değişiklikle bizlere gelecek yani kullanıcıların karşısına çıkacak. Samsung için ekran konusunda bundan sonraki adım 4K UHD ekrana geçmek olacaktır. Bu yüzden analistlere göre Galaxy S8’in 4K UHD ekranla karşımıza çıkma olasılığı oldukça yüksek. Telefonda yeni  kullanılmaya başlanan 4K UHD ekranları son olarak Sony Xperia Z5 Premium’da görmüştük.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri