Bir Dakikada Web Sitenizin Android Uygulamasını Yapın

Mobil Uygulama Yapmak Artık Çok Kolay

Daha Fazlası


1 20

Teknolojinin gelişimiyle beraber web kullanımında mobilin hissesi her geçtiğimiz gün çoğalıyor. Firmaların, e-ticaret sitelerinin, hizmet sağlayıcılarının üstelik blog sahiplerinin mobilde erişilebilir olması, bir uygulamaya sahip olmaları kendileri tarafından fark oluşturan bir öğe olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bir uygulama yapabilmek öyle bir sürü pratik bir birşey değil. Bunun amaçlı ya programlama bilmeniz gerekmektedir ya da parasal olarak bu güce sahip olup başkalarına yazdırabiliyor olmanız gerekmektedir. Ancak kullanıcıların yüksek çoğunluğu hem bir programlama bilmiyor hemde parasal olarak bu güce sahip değiller.

Mobil Uygulamanızı Kendiniz Yapın

Neyse ki artık taşınabilir uygulama yapabilmek amaçlı ne programlama bilmenize sebep var ne de binlerce TL para ödeyerek bütçenizi sallamaya. Uyumlu bir bütçeyle, programlama bilmeden, çabuk bir biçimde bizzat taşınabilir uygulamanızı geliştirmenize destekçi olacak web üstünde bir bir sürü platform bulabilirsiniz.

Bu platformlar yardımıyla “Yazılım bilmeden taşınabilir uygulama yapabilir miyim?”, “Kendi taşınabilir uygulamamı ne türlü geliştirebilirim?”, “mobil uygulama yapabilmek amaçlı kocaman paralar harcamalı mıyım?” halinde sualler tarih oluyor.

Aşağıda bulunan bu platformlardan bir tanesini faydalanarak bedava olarak ya da minik bir mevduat ile bizzat taşınabilir uygulamanızı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bu biçimde ziyaretçilerinize çeşitli bir tecrübe sunabilir, rakiplerinize fark atabilirsiniz.

 MobiRoller

MobiRoller-Mobil-Uygulama-Yapma sitesi

MobiRoller, bizzat ya da müşterisi yerine Android ve iPhone uygulaması oluşturmak isteyenler amaçlı ideal bir taşınabilir uygulama platformudur. Tamamıyla Türkiye’de üretilen ve Türkçe teknik desteğe sahip meydana gelen MobiRoller yardımıyla hiçbir teknik bilgiye gereksinim duymadan ve kodlama bilmeden dakikalar içerisinde taşınabilir uygulama yapabilirsiniz.

MobiRoller ile geliştirilen uygulamalar; Android ve iPhone uygulamaları takviyesi, kullanıcı azalığı, e-ticaret, sipariş, toplumsal basın entegrasyonu (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube vb), ani bildirimler (push notification), bir tuşla bulma, gelişmiş kullanıcı istatistikleri ve harita takviyesi benzeri yüzlerce çeşitli ve oldukça başarılı özelliğe sahip.

Bu makalemizede bir göz atın: En İyi Android Görüntülü Konuşma Uygulamaları

Türkiye’den ve yurtdışından pekçok birey ve müessese aracılığıyla kullanılan MobiRoller’ın kendine ilişkin de bir Market’i şuanki. Market adresi http://appstore.mobiroller.com linkinden ulaşabilirsiniz.

MobiRoller’ın sunduğu Free (Bedava) pakete ayrıyeten maaş ve senelik tediye planlarından bir tanesini tercih ederek hiçbir taahhüt olmadan kullanmakta olduğunuz civarı ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bilgisi paylaşmadan bedava tecrübe sürümü olması da uygulamanın öbür bir avantajı.

Uygulamanın ücretlendirmesi rakiplerine yönelik de çok mantıklı. Bedava paketi de yer alan uygulamanın maaş 39 dolar ve 59 dolar meydana gelen çeşitli fiyatı tasarıları yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri