Cep Telefonunda Numara Engelleme

Cep telefonunuzda istenmeyen  çağrıların sayıları zaman geçtikçe arttı ve bu çok can sıkmaktadır. Çare olarakta Cep Telefonunda Numara Engelleme yoluna gidiyoruz.

Ülkemize dadanan bilhassa dolandırıcılar ve pazarlamacılar aracılığıyla yapılmış bulunan aramalar ve çağrılar, son zamanlarda çoğalmış durumdadır.

Bu benzeri kabul görmeyen aramalarda Dolandırıcılardan iştirak eden çağrılar sebebiyle pekçok birey mağdur olmuştur ve olmaya devam ediyor. Bu benzeri hallerin önüne geçebilmek amacıyla akıllı telefonlar amacıyla güzel bir uygulamalar vardır.

Daha Fazlası


1 59

Cep Telefonunda Numara Nasıl Engellenir

İstenmeyen bulma çağrıları engellemede “Truecaller” uygulamasıyla kabul görmeyen numaralardan kurtulabilmek olası ve Truecaller’ın hayat genelinde bu topluluğa katkıda yer alan 150 milyondan pek kullanıcısı bulunuyor.

Truecaller uygulaması; iştirak eden çağrının bir riziko taşıyıp taşımadığını davet anında telefon ekranında gösterebiliyor. Bu sayede kullanıcı mağdur olma riskinden kurtulmuş oluyor.Truecaller ile numara kısıtlama amacıyla şu adımları izleyebilirsiniz:

Truecallar uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten ardından uygulamayı açın.Rehberiniz amacıyla iştirak eden ulaşım talebini onaylayın.Trucallar uygulaması içinde en fazla engellenenler seçeneği mevcuttur.Bu kısım içinde en fazla engellenen numaralara göz atabilirsiniz ve Yepyeni bir numara ilave etmek amacıyla “numara ekle” diyebilirsiniz.Trucallar uygulamasıyla engellenmesini dilediğiniz kişiyi öbür üyeler ile de paylaşmanız olasıdır.

Trucallar uygulamasına gitmek için tıklayınız.Android, iOS, Blackberry ve Windows Phone sistemlere tamamıyla uygun bulunan Truecaller uygulamasını bütün sistemler amacıyla sizlerle paylaşmak istiyorum.

Android Uygulamasını Download İndir

İphone Uygulamasını Download  İndir

Windows Phone Uygulamasını Download  İndir

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri