Clans Of Clans Bedava Yeşil Taş Kazanma

Daha Fazlası


1 11

Clans Of Clans Bedava Yeşil Taş Nasıl Kazanırım

Oyunda hızlı bir şekilde yol almanın diğer bir yoluda yeşil taşlarımızın olması.Oyundaki çoğu kişi mağazadan taş satın alarak büyük ücretler ödemektedir.Aylık 200 lira yatıran kişiler bile var.Buna kesinlikle hiç gerek yok.appnana programı ile çok kısa bir sürede gem kazanabileceksiniz.Bu gemleri oyunda dilediğiniz gibi harcayabilir, inşaatçı alabilirsiniz.

Öncelikle buraya tıklayarak programımızı google play storeden indirelim.İndirdikten sonra programımıza girip register butonuna tıklayarak üye olmamız gerekiyor.Kaydolduktan sonra invite friends kısmında AJ29127 kodunu yazıp enter’a tıklarsanız 0.3 dolar kazanırsınız. Bu da sizlere hediyem olsun.

Clans-Of-Clans-Bedava-Yeşil-Taş-

Programa günlük girmeyi ihmal etmeyin.Kablosuz internetinize bağlandıktan sonra programın teklif ettiği uygulamaları cihazınıza indirip puan kazanıyorsunuz.Anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar,bol kazançlar bol ganimetler.

Not:Uygulama içerisindeki offer(teklifleri) telefonunuza yükleyerek puan kazanacaksınız. Bu puanlar yeteri kadar olunca google play kodu alacaksınız. Kolay gelsin

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri