Vodafone Her Yerde

Vodafone Her Yerde

 

Maxicep Vodafone kullanıcıları için kaynak:http://www.maxicep.com/forum/kategori/vodafone-kampanyalar-tarifeler.514/ linkinden tüm kampanya ve tarifeleri inceleyebilirsiniz. .

Faturalı Hatlar için: Akıl küpü tarifeler, esnek, değiştirilebilir, duruma göre hareket edebilir sms ve internetiniz devredebilir. Ziyan etmeyi hiç sevmeyen tarife olarak anılan Akıl küpü tarifeler sizi bekliyor. Small, Medium, Large, XLarge paketleri olan akıl küpü tarifeleri ile dolan kotalar kendiliğinden durur. Fatura ekstraları sürprizleri ile karşılaşmazsınız.

Daha Fazlası


1 44

Faturasız Hatlar için: Yükledikçe çekilik hakkı kazandığınız kampanyalar bu başlık altında. Her 5 TL yüklemeye 1 çekiliş hakkı kazandığınız tarifelerde katılım sınırlaması yok. İnterneti bol altın tarifeler de faturasız hatlar için en çok tercih edilenler arasında. Vodafone yeni üyelerine dakika, sms ve internet paketlerini özelleştirerek size özel bir karşılama gerçekleştiriyor. Hoş geldin paketlerini inceleyip öyle karar verin.

Cihaz Kampanyaları: Eski telefonunu getir 4,5G’ye uyumlu cihazı götür, Samsung S7’ler, Huwaie için çok satanlar derken kampanyalar aldı başını gidiyor. Herkes 4,5G’ye geçebilsin, herkes akıllı telefon kullansın diye size özel kampanyalar burada, Maxicep farkıyla, Vodafone tadında.

Dikkat dikkat! Samsung Galaxy S7 ve SY Edge çok özel bir kampanya ile sınırlı sayıda Samsung Gear VR gözlük hediye. Dünyanın üzerinde hızlı adımlarla yürümeye başladığı sanal gerçeklik teknolojisi ile hala tanışmadıysan, hemen bu kampanyaya dâhil ol.

Saymakla bitiremeyeceğimizi bildiğimiz Vodafone tarife ve kampanyaları incelemeden karar vermeyin. Perdigital ile yükleme yaptığınız tutarın %20’sini kazanmak mı istersiniz? Cep Cüzdan Cep Nakit ile alışverişte de kazanmak mı istersiniz? Freezone konser biletlerini kazanmak mı istersiniz? Yazdıkça hediye dakika kazanmak mı istersin? Gören göz internet paketi ile sosyal sorumluluk projesinden yararlanabilecek olanlardan mısın? Burger King kampanyası mı sana uygun Ulusoy kampanyası mı? Dünya devi Spotify ile 30 milyon şarkı anında cebinde olsun mu istersin? Esnafa ayrı kurumsala ayrı çiftçiye ayrı öğrenciye ayrı birbirinden can alıcı kampanyalar tarifeler Vodafone’dan sana sesleniyor. Hangileri sana hitap ediyor? Tüm bu soruları cevaplayabileceğin asla bir paket bir kampanya ile yetinemeyeceğin bir platformda Maxicep tüm Vodafone tarife ve kampanyaları duyuruyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri