HTC 10 Teknik Özellikleri Ve Satış Fiyatı

htc 10 teknik özellikleri satış fiyatı

Akıllı telefon sektörünün önde gelen firmalarından biri olan HTC, yeni amiral gemisi modeli HTC 10’un 12 Nisan tarihinde tanıtması bekleniyor. Daha telefonun tanıtımı yapılmadan Romanya’da ön sipariş alımına başlandı.

Daha Fazlası


1 158

Son dönemlerde sıkıntılı günler geçiren HTC, akıllı telefon sektöründe beklentilerin oldukça uzağında kalmıştı. Bu yıla yeni amiral gemisi modeli HTC 10 ile damga vurmak isteyen firma, telefonun görselinin paylaşıldığı bir resimle Romanya’da ön siparişe açıldı. Yayınlanan görselde yer alan bilgilere göre telefonda 32 GB dahili hafızalı modeli 3299 LEI (yaklaşık 849 dolar) olarak görülüyor.

Görselde yer alan diğer bilgilere göre HTC yine geleneğini bozmayacak ve HTC 10 adıyla gelmesi beklenen telefonu HTC One M10 adıyla tanıtacak. Ön siparişe açılan modelde selfie çubuğu da hediye edilecek. Daha resmi olarak tanıtılmayan telefonun ön siparişe açılması ne kadar inandırıcı tartışılır.

Son dönemlerde zor günler geçirse de bu denli önemli bir firmanın selfie çubuğuyla müşterilerini memnun etmek istemesi biraz basit kaçabilir.  Telefonun hangi isimle geleceği bile netlik kazanmayan HTC’nin yeni amiral gemisi modeliyle ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri