HTC 10 Mükemmel Özelliklerle Ve Dünyanın En İyi Kamerasıyla Gelecek


htc 10 telefon

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, yeni amiral gemisi modeli HTC 10 (diğer adıyla M10) için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. HTC’nin Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre HTC 10 dünyanın en iyi ön ve arka kamerası özellikleriyle birlikte gelecek.

HTC’nin yeni amiral gemisi modeli HTC 10 için son kontrollerini yapıyor. Gelecek  ay tanıtımı yapılması beklenen HTC 10 için firma gerekli reklam çalışmalarına çoktan başladı.

Twitter’dan yapılan HTC 10 paylaşımlarına bugün bir yenisi daha eklendi. Twitter’da yapılan son paylaşımda HTC, HTC 10 modelinde dünyanın en iyi ön ve arka kamerasının bulunacağını belirtti.

 

HTC 10 Dünyanın En İyi Kamerasıyla Gelecek

Daha Fazlası


1 158

Bundan önceki modellerinde de oldukça başarılı kameraya sahip telefonlar geliştiren HTC, bir önceki modeli One M9’da beklentilerin uzağında kalmıştı. HTC 10 modeliyle yeniden piyasada söz sahibi olmak istiyor.

HTC’nin resmi Twitter hesabından yapılan son paylaşımda bu iddiayı fazlasıyla doğruluyor. HTC tarafından yapılan paylaşımda yine #powerof10 hashtag’ine yer verirken kamerayı ön plana çıkaran görsel paylaştı.

Şimdiye kadar gelen bilgilere göre HTC, yeni amiral gemisi modelinde 12 Megapiksel çözünürlükte Ultrapixel kamera kullanacak. Ön kamera hakkında ise şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

Diğer yandan HTC 10 modelinin hali hazırda sektörün en güçlü mobil işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 820 yonga seti ile birlikte karşımıza çıkması bekleniyor.

 

HTC 10 Öne Çıkan Özellikleri

Telefonda yer alması beklenen diğer özellikler ise; 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, 5.1 inçlik Quad HD ekran ve Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminde çalışan Sense 8.0 ise HTC 10 modelinde bulunması beklenen diğer özellikler olarak öne çıkıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri