LG G5 Türkiye Satış Fiyatı

lg g5

Akıllı telefon sektörünün önde gelen firmalarından biri olan LG, MWC 2016 Fuarı kapsamında tanıtımını yaptığı yeni amiral gemisi modeli G5’in Türkiye satış fiyatı da netlik kazandı. 2016 yılına damga vurması beklenen modellerden birisi olan G5, şimdiye kadar satışa sunulan G serisi modellerinden farklı olarak, metal kasaya ve alttan çıkarmalı bataryası ile dikkat çekiyor. LG G5 öne çıkan özellikleri nelerdir? LG G5 Türkiye satış fiyatı nedir? İşte detaylar.

Bazı kesimler tarafından tartışılsa da telefon, son derece şık bir tasarıma sahip. G5’in piyasadaki önemli rakiplerinden biri olan Samsung Galaxy S7 2.799 liradan, Galaxy S7 Edge modelini de 3.299 liradan satışa sunduktan sonra gözler LG cephesine çevrilmişti.

Daha Fazlası


1 158

LG G5 Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak?

LG G5’in Türkiye satış fiyatı 2.299 TL olarak beklense de Vatan Bilgisayar’da telefon ön satışa açıldı. Beklentilerden daha pahalıya gelen LG G5’in satış fiyatı 2.799 lira olarak belirlenmiş. Önceki modellerinde rakiplerinden daha uygun satış fiyatlarıyla öne çıkan LG’nin, G5 modelini beklentilerin üzerinde satışa sunması nasıl karşılanacak merak konusu.

Her ne kadar 2.799 liradan satışa sunulacak olsa da teknik özellikleriyle rakiplerine rahatlıkla kafa tutabilecek özelliklere sahip. Yine de 2.300 liradan satılsa daha çok satılmaz mıydı sorusu akıllara geliyor.

Yeni bir telefon almak isteyen ve 3.000 lira bütçesi olan kişiye hangi telefonu almasını önerirdiniz?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri