HTC 10 Bomba Gibi Geliyor

htc one m10 ne zaman

Akıllı telefon sektörünün en önemli firmalarından biri olan HTC, yeni amiral gemisi modelinin One M10 adıyla gelmesi beklenirken son gelen haberlere göre telefonun adında değişikliğe gidileceği yönünde. Gelen bilgiler doğrultusunda HTC’nin yeni modeline sadece HTC 10 adını vereceği iddia edildi.

İddialar Twitter Üzerinden

Daha Fazlası


1 158

Twitter’da ünlü sızıntı kaynaklarından biri olan @onleaks’te yer alan haberlere göre; telefon HTC 10 adını alacak. Yine telefonla ilgili çeşitli görseller de bulunuyor.

HTC 10 Öne Çıkan Özellikleri

HTC’nin amiral gemisi modeli olması beklenen telefonda; 5.15 inçlik Quad HD Ekran, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM, 12 Megapiksellik arka kamera, Android Marshmallow işletim sistemi gibi özelliklerle birlikte gelecek.

HTC cephesinden telefonun özellikleriyle ilgili resmi açıklama yapılmasa da HTC’nin resmi sitesinden powerof10 adıyla paylaşımlarda bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Telefonun özellikleri güncel söylentiler önceki iddialarla paralellik gösterdiğini söyleyebiliriz.  HTC 10 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı ise şimdilik bilinmiyor. Basına sızdırılan görsellere bakıldığında HTC One A9 modelinin tasarımına benzediğini söyleyebiliriz. Tasarım olarak eski One M serilerine göre yenilikler ilk bakışta dikkatleri üzerine topluyor. Ön yüzeyde bulunan büyük ön kamera ise akıllara 12 MP iddialarını getiriyor. Telefonun çıkış tarihi ve satış fiyatıyla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri