Apple Support Twitter’a Merhaba Dedi

apple support

Teknoloji dünyasının en güçlü firmalarından biri olan Apple, ürün ve hizmetlerine özel olarak açmış olduğu Twitter hesabında kısa süre içinde deyim yerindeyse takipçi patlaması yaşadı.

Twitter üzerinde her gün yüzlerce yeni üyelikler oluşturuluyor. Ancak bunlardan sadece birkaçı gündem oluşturmayı ve haber olmayı başarıyor. Twitter’la yeni tanışan ve nihayet resmi bir resmi bir Twitter hesabı oluşturan Apple Support da hiç şüphesiz bunlardan bir tanesi diyebiliriz.

Daha Fazlası


1 13

Apple Support hesabı açıldıktan yaklaşık 22 saatlik zaman zarfında 115 bin takipçi sayısına ulaşan Apple Support’un resmi Twitter hesabı, “Apple Support’a hoşgeldiniz” yazılı karşılama mesajıyla takipçilerini selamlıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi Apple’ın resmi Twitter hesabına kısa süre içinde yüzlerce kullanıcı tarafından destek talebi için mesaj gönderildi.

Öte yandan bahse konu hesap, Apple’ın sosyal ağdaki ilk resmi hesabı olmuyor. Bundan önce gerek Apple Music gerekse Apple Music Help için birer Twitter hesabı oluşturulmuştu.

Teknoloji severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşan ve takipçi sayısını da hızla artıran bu hesaplardan sonra Apple’ın başka hangi hizmetler için bir Twitter hesabı açıp açmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri