Facebook Messenger’da Spotify İle Müzik Keyfi

spotify facebook

Dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan Facebook, yepyeni bir özelliği daha kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yine dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hitap eden müzik dinleme programlarından Spotify, Facebook Messenger içinde eklenti olarak kullanıcılarla buluşacak. Konuyla ilgili detaylar haberimizde.

Daha Fazlası


1 22

Bilindiği gibi Facebook, Messenger uygulaması ile ciddi anlamda bir başarı elde etti. Sunmuş olduğu yeni güncellemeler ile uygulamayı daha da geliştiren Facebook’un Messenger uygulamasında bugünden sonra Spotify desteği de sunulacak.

Android ya da İOS işletim sistemine sahip akıllı telefona sahip olan kullanıcılar, bugünden geçerli olmak üzere Messenger uygulaması içinde sohbet ekranında iken ‘Daha Fazla’ bölümünde Spotify eklentisini kullanabilecekler. Spotify seçeneğine dokunan kullanıcılar telefonlarında bulunan Spotify uygulamasına yönlendiriliyor. Bu ekrana gelen kullanıcılar, sohbet esnasında diledikleri şarkı, çalma listesi veya albümü seçebilecekler. Seçmiş olduğunuz nesnenin albüm kapak resmi de sohbet ekranında gözükecek.

Spotify içinden müzik paylaşımı da yapılabiliyor ancak, Messenger’ın bu eklentisi sayesinde uygulamayı kullananlar daha zahmetsiz biçimde paylaşım yapabilecekler.Facebook’un Messenger’a kazandırdığı yeni özellik sayesinde müzik paylaşımı alanında adından oldukça söz ettireceğe benziyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri