HTC’nin başarılı amiral gemisi serisi One M10 Geliyor

HTC’nin başarılı amiral gemisi serisi One M10 Geliyor

HTC’nin başarılı amiral gemisi serisi One M10 Geliyor

Tayvanlı mobil telefon üreticisi HTC‘nin oldukça başarılı amiral gemisi serisi One M, yepyeni üyesine kavuşacak. Şimdiye kadar daima argüman niteliğindeki veriler meydana çıkmıştı. Fakat HTC, yayınladığı tek görüntü ile yepyeni telefonu öyle ki doğrulamış oldu.

Daha Fazlası


1 158

 HTC Desire 626 incelemesi

HTC’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan görseli yukarıda inceleyebilirsiniz. Telefonun siluetine görselde önem verilmiş vaziyette. Anında aşağıdaki etiket ise dikkatlerden kaçmıyor.

powerof10” başka bir deyişle “10’un gücü” etiketi ile yayınlanan görselde en bariz ayrıntı metal çerçeve olması. Esasen HTC One M serisi en başından beri metal gövdeyle geliyordu dolayısı ile bu şaşırtan bir ayrıntı olmadı. Cihaz  buzamana kadar “HTC Perfurme” kod isimiyle karşımıza çıktı.

MWC 2016 ve evrensel olarak 2016’nın trendi Qualcomm Snapdragon 820 yongası. Dolayısı Ile HTC One M10 modelinde de Snapdragon 820 kullanılması bekleniyor. Bunun dışında Quad HD ekran çözünürlüğü, parmak izi okuyucu sensör, USB-C portu ve Android 6.0 Marshmallow benzeri özellikler bekleniyor.

HTC One M10 modelinin çıkma tarihi konusunda pek bir ayrıntı şu an için yok. MWC 2016 alanında HTC yepyeni rekabetçi modellerini duyurmuş oldu. Şirketin yepyeni amiral gemisini hangi tarihte duyuracağı şu an için belirsiz. Tahminler ise Mart ayı içinde duyurulacağı istikametinde.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri