Assassin’s Creed Identity Mobil Platformda Assassin’s Creed Nasıl Yüklenir Fiyatı Nedir?

assassins-creed-identity

Ubisoft tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ilk etapta bazı bölgelerde oyunseverlerin beğenisine sunulan mobil Assassin’s Creed’in serisinden Assassin’s Creed Identity dünya genelinde oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Oyunun serisini yakından takip edenler bilir, kısa süre önce Ubisoft yetkilileri 2016 yılında Assassin’s Creed’in yeni serisinin yayınlanmayacağı açıklanmıştı. Ubisoft’un açıklamalarının akıllı telefon sektörünü kapsamadığını söyleyebiliriz.

PC platformları ve oyun konsolları için oyunun yeni serisini çıkarmayacak olan Ubisoft, buradan doğacak olan açığı kaliteli bir mobil oyun ile kapatmaya çalışacak.

 

Mobil Assassin’s Creed Oyun Konusu

Daha Fazlası


1 3

İlk etapta İOS işletim sistemli cihazlar için App Store’daki yerini alan Assassin’s Creed Identity’in gerek pc gerekse oyun konsollarındaki kalitesinden ödün vermediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunun başrolünde yine Ezio Auditore bulunuyor ve heyecan İtalya’da ve Rönesans Dönemi’nde kaldığı yerden devam ediyor. Bu dönemde The Crows adı verilen oluşumun izini takip etmek için değişik kahramanlardan dilediğinizi seçerek maceradan maceraya atılıyorsunuz.

Oyunseverlerin merak ettiği konulardan biri de oyunun oynanış şekli ile ilgili. Hemen belirtelim Assassin’s Creed Identity’in oynanış şekli diğer platformlarda olduğu gibi. Oyuna özgü savaş sistemi, aksiyon dolu tırmanış sahneleri, parkur çeşitlilikleri ve olmazsa olmaz Leap of Faith atlayışı mobil oyunda da oyunseverlerle buluşuyor.

 

Mobil Assassin’s Creed Identity Nasıl Yüklenir? Fiyatı Nedir?

Ubisoft tarafından İOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ve mobil platformdaki en iyi oyunlar arasındaki yerini alan Assassin’s Creed Identity’i App Store üzerinden 12.99 TL fiyatla cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri