Playstation VR Tanıtım Tarihi Kesinleşti – Sony Playstation VR Satış Fiyatı

sony-sanal-gerceklik-gozlugu

Özellikle oyun severler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Sony’nin oyun ve sanal gerçeklik gözlüğü Playstation VR’ın ne zaman tanıtılacağı nihayet netlik kazandı. Playstation VR ne zaman çıkacak, Sony sanal gerçeklik gözlüğü satış fiyatı ne olacak gibi soruların cevapları da yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. İşte detaylar.

 

Sony Playstation VR Ne Zaman Tanıtılacak?

İlk defa geçtiğimiz sene IFA Fuarı’nda görücüye çıkan Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü 15 Mart tarihinde Amerika’nın San Francisco şehrinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte tüm detayları ortaya çıkmış olacak.

Daha Fazlası


1 182

Sanal gerçeklik gözlüğü piyasasında Oculus Rift ve HTC Vive gibi markalarla kıyasıya bir rekabet içinde olan Sony, yeni ürünüyle birlikte 100’den fazla oyuna da destek sunmuş olacak.

 

Sony Sanal Gözlük Satış Fiyatı Ne Olacak?

2016’da dünya genelinde 2 milyon adet satış rakamı hedefleyen Sony Playstation VR’ın ne zaman çıkacağı ve hangi fiyattan satışa sunulacağı şimdilik netlik kazanmamış olsa da çeşitli bilgiler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan haberlere göre Playstation VR satış fiyatının 500 Euro olacağı iddia edilmişti. Eğer bu iddialar doğru çıkarsa oyunseverlerin bu yüksek fiyat karşısında nasıl bir tavır alacağı da merak konusu. Her ne kadar resmi olarak Playstation VR’ın satış fiyatı açıklanmasa da teknoloji gündeminde dolaşan fiyat iddialarının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri