Photoshop Nedir? Photoshop ne işe yarar?

Photoshop Nedir
Photoshop Nedir

Zaman zaman ülkemizde espirisi yapılsa da şuanda Dünya’nın en iyi montajlarının yapıldığı hatta en ünlü olan birisinin bile bu program ile daha da güzelleştirildiği kesin ve gerçektir. Photoshop bizim ülkemizde halen gelişemesede bazen kaliteli ve profosyenel tasarımlar ile karşımıza çıkabiliyorlar. Photoshop bir Adobe programıdır yani Adobe’nin çatısı altında hizmet verir. Photoshop hakkında diğer tüm bilgilere ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz ve işte sizlere; ”Photoshop nedir?, Photoshop ne işe yarar?” adlı yazımız..

Daha Fazlası


1 18

Photoshop resim düzenleme aracıdır. Diğer resim düzenleme programlarına nazaran Photoshop içerisinde çok daha kaliteli işler çıkartabilir veya kendinize özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bugün bir düğün davetiyesi bile photoshop ile yapılıyor ve basılıyor. Diğer bir yandan Photoshop sayesinde diğer ülkelerde bu işten çok fazla kazanan grafikerler bile bulunuyor, Photoshop yukarıda da dediğimiz gibi Adobe’nin çatısı altında görevini yürütür. İlk ay denemesi ücretsiz olan Photoshop’a aylık 18 ₺’e sahip olabilirsiniz. Eğer Photoshop hakkında görselli ve videolu anlatımlar istiyorsanız Youtube’a göz atabilirsiniz.

Photoshop’u şimdi indirmek ve kullanmak isterseniz ilk ay ücretsiz fakat süreniz dolduğunda aylık 18 ₺ vererek photoshop’u satın alabilirsiniz. Photoshop’un bir çok crackli versiyonu mevcut fakat bu crackli versiyonların hepsi ya bozuk çıkacaktır ya da yaptığınız tasarımın ortasında photoshop kendisini kapatacaktır, böylece yaptığınız tasarım bir hiç olup gidecektir. Photoshop’u indirmek isterseniz ilk önce Adobe’nin sitesine girip kayıt olmanız gerekiyor daha sonra arayüz programını indirerek Photoshop’u bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri