Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir

Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir
Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir
Daha Fazlası


1 59

Android markette bulunan fiyatlı uygulamaları “free store” uygulamasıyla bedava indirebilirsiniz. Bu uygulama fiyatlı uygulamaları ne türlü indiriyor, bu işin mantığı nedir, ne türlü indirebilirsiniz? Yazımızın devamında bunlara değineceğim.

İlk olarak size “free store” uygulamasından laf edeceğim. Bu uygulama Google Play’deki fiyatlı uygulamaları bedava tek şekilde indirmenize destekçi olacak. Öncelikle uygulamayı bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Uygulama telefonunuzda kurulduktan ardından şu adımları gerçekleştirmelisiniz.

  • Google Play’e giriş yapın.
  • Google Play’de fiyatlı rastgele tek uygulamayı seçin.
  • Uygulamayı indirme bölümüne geldikten ardından yukarıda paylaşma kısmı var. Ona tıklayıp paylaş diyeceksiniz.
  • Paylaş dedikten ardından karşınıza nasıl paylaşmak dilediğinizi soran tek ekran çıkacak. Siz de oradan “free store” uygulamasını seçeceksiniz.
  • Free store uygulamasını seçtikten ardından sizi uygulamayı indirebileceğiniz irtibatın yeer aldığı tek yere götürecek.
  • En son sayfada download dediğiniz süre uygulama inmeye başlayacaktır.

Ücretli uygulamaları böyle bedava indirebilirsiniz. Ne var ki size önerim büyük boyutlu uygulamaları indirip boşuna süre kaybetmeyin. Nedeni Ise boyutu büyük var olan uygulamalar çalışmıyor. En fazla 200-300 MB boyutunda dosyalar indirin. Onların çoğunu çalıştırıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri