Whatsapp hesapları bir bir kapatılıyor

Daha Fazlası


1 182

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcıları huzursuz eden Whatsapp hesaplarını tek tek kapatmaya başladı

En fazla kullanılan mesajlaşma platformlarından birisi durumda olan Whatsapp, önce kullanım alanına sunulduğu tarihlerden beri küçük bir gizlilik sorununa sahipti..

İstemediğiniz her numaranın sizlere ulaşabilmesini imkanı sunan ve görmeyi tercih etmeyeceğiniz, huzursuzluk verici mesajlarla karşılaşabilmenizi engelleyemeyen Whatsapp, şikayet edilen üyeler ile ilgili büyük yaptırımlar uygulamaya başlıyor.

Önceden bu kullanıcıların hesaplarını belli bir süre olarak engelleyen Whatsapp, bu ikazlara aldırış etmeyerek yaptıklarına debam eden kullanıcıları daimi olarak engellemeye başladı.Telefon numaraları üzerinden kısıtlama işlemini gerçekleştirecek durumda olan Whatsapp’ın bilhassa ahlaksız yazı paylaşımında yer alan kişileri daimi olarak engellediği belirtildi.

Kalıcı olarak engellenmeye neden durumda olan öbür etkenler ise tehdit-hakaret içerir iletiler yollamak ve huzursuzluk sunmak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri