Türkiyenin Yeni Sosyal İçerik Paylaşım Platformu Geliyoor.com

Artık okadar çok fazla internet sitesi ve blog sitesi varki resmen google girdigimizde çöp sitelerle karşılaşıyoruz. Artık yeni sitelere ve yeni projelere ihtiyacımız var işte tam bu sırada Geliyoor.com bizlerle buluşuyor 2 aydan beri yayında olan geliyoor sitesi insanlara kendi haber kaynağını oluşturma fırsatı veriyor.

Daha Fazlası


1 44

Türkiyenin Yeni Sosyal İçerik Paylaşım Platformu Geliyoor.com’un en güzel özelliklerinden bir tanesi kendi sosyal network ağını kurabilir ve kendi yazılarını paylaşabilirliğin olması,sadece bir haber sitesi değil insanlarında katkıda bulunacağı sosyal içerik paylaşım platformuda diyebiliriz. Sizde eğer kendi içeriğinizi oluşturup insanlara ulaştırmak istiyorsanız Geliyoor.com tavsiye edebilirim.

Kesinlikle Geliyoor.com gibi sitelerin çoğalması internet dünyasına yeni bir renk getireceği kesin,teknoloji,mobil,magazin,anketler,testler ve bir çok kategorisi ile kullanıcılara keyifli zamanda geçirebiliyor geliyoor’da.Webduzzi olarak geliyoor sitesini en azından bir kere ziyaret edip denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri