iPhone 7’nin Çerçevesiz Resimleri Yayınlandı

iPhone 7'nin Çerçevesiz Resimleri Yayınlandı

Apple‘ın yepyeni iPhone serisi eylülde geliyor. Fakat tanıtılmadan öncesinde sayısız konsepti internete düşen iPhone’ların bu sene beklenen sürümü iPhone 7‘nin çerçevesiz ve sıradışı tek görüntüye bürünmüş konsepti epeyce dikkat çekici.

Tasarımcı Eduardo Guerrero, iPhone 7‘ye ilişkin yepyeni konsept tasarımını paylaştı. ‘Benzer ebat, ek olarak büyük ekran’ sloganıyla paylaşılan konsept çalışmasında iPhone 7, çerçevesiz tek ekranla karşımıza çıkıyor.

Apple’ın dizayn olarak iPhone 6s‘ten pek tek değişikliğe gitmeyeceği söylenen iPhone 7 İçin Apple fanlarının en yüksek talepleri, ekran çerçevesinin ek olarak az alanı kaplaması.

iphone 7 yeni tasarımları

Bu hali yaptığı konsept çalışmasıyla kapsamlı kitlelere duyurmayı muvaffak olan Guerrero, hem de kablosuz şarj teknolojisinin de iPhone 7‘ye bir sürüm yakışacağını düşünmüş ki tasarımında bunun için da yer vermiş.

Daha Fazlası


1 182

dfdfdf0e13

Ölçüleri 5.51 x 2.63 x 0.25 inç olacak şekilde tasarlanan iPhone 7, ekranın alt kısmında dijital bir Home tuşuna sahip.

iphpne7 özelliklericdc0e17

Yeni 64-bit mimarili AX işlemci ve iOS 10 işletim sisteminin olduğu görülen iPhone 7’de, önceki modellerde olduğu gibi 16 / 64 ve 128 GB dahili hafıza seçenekleri bulunuyor.

ddddcdc0e1e

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri