Galaxy S7 Kablosuz Şarj ile Gelirmi?

Galaxy S7 Kablosuz Şarj ile Gelirmi
Galaxy S7 Kablosuz Şarj ile Gelirmi
Daha Fazlası


1 158

Galaxy S7 ve S7 edge, kablosuz şarj özelliği ile geliyor olacak mı? Galaxy S7’nin kablosuz şarj edilebileceğine işaret eden veriler sızdı! Ayrıntılar webduzzi’de.

Birkaç yıl öncesinde, Samsung, cihazları için kablosuz şarj özelliğini tanıtmıştı. Güzel ilgiyle karşılanan bu nitelik yardımıyla üyeler kablo derdinden kurtulup, rahatça telefonlarını şarj edebileceklerdi.

Galaxy S7‘ye işaret eden şimdiye kadarı ile kablosuz şarj ile alakalı rastgele tek ayrıntı ya da söylenti meydana çıkmamış olsa da, görünüşe yönelik Samsung’un sürprizi bozuldu.
Clove adlı tek alım satım sitesi yardımıyla alınan bu bilgi, Clove’un Samsung Galaxy S7 için kablosuz şarj cihazı piyasaya sunmasıyla meydana çıktı.

Geçtiğimiz yılın tasarımıyla benzer gözüken edevat amaçlı Samsung görünüşe yönelik tasarımda tek değişim yapmamış. Ihtimal ediyoruz ki böylesine tek edevat amaçlı her sürümde dizayn değiştirmek esasen lüzumsuz olurdu.

Bir öbür ihtimal ise Samsung’un tasarımı değiştirmesine nazaran Clove adlı internet sitesinin yepyeni resmî görseller yayınlanana kadar eskiyen görüntüleri kullanıyor olması olabilir.

Bir diğer, ama  çok düşük  ihtimal ise Clove’un Samsung Galaxy S7’nin kablosuz şarj özelliğinin olacağına işaret eden tek söylenti dağıtım istemesi olabilmektedir. Bu ihtimalin ufak olma nedeni ise, kablosuz şarj özelliğinin Samsung telefonları amaçlı yepyeni tek nitelik olmayacağı.

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge, 21 Şubat 2016’da gerçekleşecek durumda olan MWC 2016’da resmî olarak tanıtılacak.  kesinlikle ayrıntılar, o zaman bizlerle olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri